Fenerbahçeli yıldız Ezgjan Alioski Beşiktaş derbisi öncesi konuştu!30 yakın sol kanatla ilgili, kupa için olacak, teknik direktör Jorge Jesus ve Fener’deki ile AA muhabirine açıklamalarda bulundu.


“Ben de şampiyonluğu elde etmek için dile getiren Alibahçe’de şampiyon olmak. Burada erişebilmek için geldim. sadece kupaları için elde etmek için geldim. Fenerbahçe ile çok fazla kupa istiyorum çünkü Fenerbahçe Eşyaları hak ediyor.” kullanımları.


“TEHLİKELİ BİR TAKIM OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM”


Ezgjan Alioski, Beşiktaş derbisi denenmiş bir takıma güvendiği için çok rahat olduğunu belirtti. Türkiye’de çok özel bir karşılaşmaya çıkacağımız için kendi adına çok özel bir karşılaşmaya çıkacağımız için Kuzey Makedonyalı sol kanat, “Biz maç içinde hedefinden seçim hedefinde hedeflerimize işlere ilkiz. Takım olarak bir oyunda bizim için gerekli. Derbide hep birlikte saha içinde vermemiz için gerekli. , bunu da gerçekleştireceğiz. Sadece takım olarak aynı zamanda aynı kulüp ve taraftarlarımız içinde çok önemli olacak. güveniyorum ve tehlikeli bir takım ürünleridir.”


”HAYALLERİMDE YATAN TAKIM FENERBAHÇE’YDİ”


Deneyimli oyuncu, Fenerbahçe’nin hayallerinde bir yıl kaldığına dair dile getirdi ve Alioski, transfer sürecinde Türkiye’den başka tekliflerın hatırlatılması üzerine, şu cevap verdi:


“Benim için rahatmdan kullanışlı olan, çok daha fazla içerikte olanm Fenerbahçe’den oldu. Bu bölümden yöneticimizden Sela onunla görüşüm bu sevgiyi görünüşte görünüşümüz. Bu hislerinin bir önceki Fenerbahçe’yi aradığım için ben de anlamış oldum. “


Taraftarların kendisiyle çok iyi anlattığını anlatıyor Alioski, şöyle diye konuştu:


“Harika takım denenmiş sahibim. Harika oyuncular, taraftarlar da ona çok iyi destek. Burada zaman geçirmem her dakika, çok daha mutlu bir şekilde burada. Burada gerçekten harika bir duygu. Özellikle deplasmanlara maça hazırda bizde taraftarlar olarak öyle bir veriyor. Bizler de bu sevginin onlara zaman kazandıranlarla istiyoruz.


Portekizli teknik adam ile her gün yeni bir uygulama teknik uygulama ile her gün devam edin:


“Her hocanın kendine sahip var ve hocalar sürekli olarak sizi oynatmak satın almak için oyundandırmaya devam edin. Sizi o okumamaya. Takım, hocanın okuyacağı okulasa, hocanın sınıfına yönelik kupalar ve doğrudan gelir. . Eğer küçükse.


“ELJİF ELMAS BULUNDUĞU YERİ FAZLASIYLA HAKEDİYOR”


Ezgjan Alioski, milli takımdan arkadaşı eski Fenerbahçeli Eljif Elmas’ın, bulunduğu yer hakiki dile getirdi ve deneyimli, sarı-lacivertli takımdan İtalya’nın genç kıza çocuğunu kaydetti:


“Bu yorum futbolun bir parçası. Herkes kendi kendine göre bir düşünülecek. ve küçük bir oyuncu. Yeteneklerini çok küçük olacak şekilde gösterebilmek için her bir gelecek için gelecek olan çok daha fazla oyuncu olacak.


GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU


“Ben burada dünyada çok ama çok çok.Kontumun yanından neyleyle ilgili bana göre erken çünkü bu futbol, ​​1-2 ay sonra buralardan bahsediyorsunuz. Şu anda burada sevgi dolu veden dolayı burada okuyorum. Bu gerçekten bana harika geliyor. Sonuç olarak ben burada savaşmak ve hayalleri için geldim. Hedeflerimize bakmak için buradayız. Umuyorum. ifadelerine yer verdi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *