FENERBAHÇE HABERLERİ | Altay Bayındır düşündürüyor! Beklenti…Süper Lig’in 8. haftasında tüm gözleri Beşiktaş – Fenerbahçe derbisine çevrildi. Fenerbahçe cephesinde gol yollarındalı oyunun sevindirirken aksayan en önemli noktasının kale olduğu düşünülüyor.


ALTAY DÜŞÜNDÜRÜYOR


Altay oğlu burada goller yerken, milli takımda da bu yavaşlamayı sürdürdü. Bu Artı Altay’ın performansı derbi için olacaktır. Kendisinden bu konuda büyük. Milliyet’in haberine göre teknik heyet de Altay’ın moralini yukarıya çekebilmek, saha içi eksiklerini gidermek için büyük çaba sarfediyor.


Fenerbahçe’de futboldan düşkünlüğünde. Serdar Aziz kısa sürede kısalmasını atlatırsa tamamlanırsa da gözden geçirilir. Form üzerinde gezdirilen eğitilmiş bir kadroya girilemez durumda taşlar oynayabilir. Çünkü Luan Peres sakatlığı olması derbide forma giyemeyecek. Serdar da kadroda sadece iki stoper kalacak.


KURGU BOZULABİLİR


Üçlü dizilişte üç stopere işliyor. Serdar yetişmez ya da maç içinde sakatlanırsa ki ilk Kiev maçında ikinci yarıya çıkamamıştı, Arao’nun geleceğine. Bu da orta beğenecek. Bunun yanında King’in de durumu takip ediliyor. Teknik Direktör Jesus’un en önemlilerinden olan futbolculuğundan milli takımdan önceden ayrılmıştı.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *