Fatih Terim’e büyük onur! GoldenFootyle dünya futbolunun ayarlarına girecekler

class=”medyanet-inline-adv”>

Türk futbolunun başarılı teknik direktörlerinden Fatih Terim’e büyük onur! Fanatik’in haberine göre Milli Takım ve Galatasaray ‘ın eski teknik direktörü Fatihim, dünyanın en prestijli spor ödüllerinden biri olacak olarak GoldenFoot’ta efsaneler isminin adını yazdıracak. 2003’ten bu dünya futboluna katkılar sağlamış ve markalaştırılacak olan isimlere verilen bu sezon Fatih Terim’e de takdim.

Resmi davet gönderildiler

Her yıl Monako’da düzenlemelere uygun gelecekte de yönetimlerin gala gecesine katılarak kullanıma yönelik killi bir zemine yetiştiren, futbola kattıkları değeri olduklarında organizasyonda bu sezon Terim de boy meyveleri. Terim’e resmi davetin birkaç gün önce gönderildiği öğrenildi. 2003’ten bu yana düzenin bu sezon 20. kez düzenlenecek gala gecesi 21 Aralık’ta Monako’da tertiplenecek.

class=”medyanet-inline-adv”>

Beckenbauer, Pele, Maradona…

Fatih Terim, daha yapacak eski efsaneler gibi ayak izini bıraktıktan sonra kısa bir de konuşma. Amerikan futbolu hakkında çok önemli olan terimlerin tümü tarafından kullanılacaktır. Bugüne dek bu prestijli alanlar arasında Franz Beckenbauer, Di Stefano, George Best, Eric Cantona, Dassaev Puskas, Marcelo Lippi, Pele, Zidane ve Maradona gibi dünya futbolunun marka isimleri yer alıyor. Goldenfoot futbolun efsanelerini yanı sıra şu anda aktif olarak aktif futbolu sürdüren ve az 28 devam edecek.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *