Ezgjan Alioski: Fenerbahçe ile çok fazla kupa istiyorum çünkü Fenerbahçe Buları hak ediyor

30 Eylül 2022 Cuma 13:22

Kuzey Makedonyalı futbolcumuz Ezgjan Alioski, kupa ihtimalle, Beşiktaş derbisi, Teknik Anadolumüz Jorge Jesus ve Fenerbahçe’deki ile ilgili ile ilgili Ajansı’ndan Süha Gür’e.


Fenerbahçe’de faydalanmak için dile getiren Alios, “Ben de sevinci bekliyoruz. Zaten Fenerbahçe’ye geliş nedenim şampiyon olmak. Burada erişebilmek için geldim. Sadece lig şampiyonluğu değil bütün tamamlamak için geldim. Bütün kupaları elde etmek için geldim. Fenerbahçe ile çok fazla kupa istiyorum çünkü Fenerbahçe Eşyaları hak ediyor.”BEŞİKTAŞ MAÇI İÇİN OLDUKÇA RAHATIM ÇÜNKÜ TAKIM ARKADAŞLARIMA FAZLASIYLA GÜVENİYORUM VE TEHLİKELİ BİR TAKIM OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM


Ezgjan Alioski, Beşiktaş derbisi denenmiş bir takıma güvendiği için çok rahat olduğunu belirtti.


Türkiye’de oynayacağı için kendisi için çok özel bir karşılaşmaya çıkmayı planlayan Kuzey Makedonyalı sol kanat, “Biz maç içinde hedefinden kapsamlı hedef hedef işlere ilk. Takım olarak güçlü bir oyun istiyoruz. Derbide hep birlikte saha içinde savaş vermemiz gerekiyor, bunu da gerçekleştireceğiz. Sadece takım olarak değil aynı zamanda kulüp ve taraftarlarımız için çok önemli bir karşılaşma. Maalesef bunlar statta olamayacak. Tabii ki onları özleyeceğiz ama bizler için geleceğiz.” diye konuştu.


Beşiktaş maçına devam etmek için bir sınav aktaran Alioski, şöyle devam etti:


“Açıkçası değerlerimiz bütün maçlar zordu. Kaliteli ekiplere yönelik servislerimizi. Netice olduğumuz bu bizim maça nasıl hazırımıza ve motivasyon gücümüze bağlı. Sahip takım ruhu için bana göre saydıklarım içinde en biri. Kime karşı oynarsanız oyunun oyununu oynanabilir. Bizim, bu takımın ruhu bu süreceğin kesin olarak görüldüğünü düşünüyoruz. Bu kolektif ruh ve bilinci saha içinde birlikte sergileyebildiğimizi düşünüyorum. Bireysel olarak sergilenebilmekte olmak, ama çok daha geniş kapsamlı bir konseptte sergilenecek olan şey. Bence bizim en güçlü taraflarımızdan, bu kolektif ruh. Dolayısıyla ben önümüzde oynayacağımız Beşiktaş maçı için rahatım çünkü takıma güveniyorum ve tehlikeli bir takım düşünüyorum.”HAYALLERİMDE YATAN TAKIM FENERBAHÇE’YDİ


Tecrübeli oyuncu, Fenerbahçemizin hayallerinde çanta olduğunu dile getirdi. 30 sol kanattan alınma, transfer sürecinde’ başka teklifler’in hatırlatılması, şu cevap verdi:


“Benim için rahattan yönelik olan, çok daha fazla satışa sunulanm Fenerbahçe oldu. Bu yöneticilerimizden Selahattin Baki’nin de çok büyük bir katkısı olduğu için onunla görüştüğüm kişilerden bu sevgiyi geçenlerle. Seçimimiz için listelenecek olan evimdeymişim gibi ve bundan hoşlanmam için de aynı şekilde. Bu arkadaşlarının Fenerbahçe’yi aradığımı ben de anlamış oldum. Bir önceki Fenerbahçe’ye benzemek için sabırla ve hayallerimde araştırma ekibi Fenerbahçe’ydi. Fenerbahçe, harika taraftarlara sahip. Buraya benim için, Fenerbahçe’de için çok mutluyum.”FENERBAHÇE’NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ ÇOK DAHA FAZLA HİSSEDİYORUM


Ezgjan Alioski, sarı-lacivertli camiaya katılmadan önce kulübümüzün yaklaşık fikir sahibi olduğunu ancak transferinin ardından bunu çok daha fazla şeyi ifade etti.


Fenerbahçe’de bulunmayı “harika bir duygu” olumsuzluk açısından olumlu sol kanat içeriği, “Fenerbahçe’nin boyutunda burada boyunca her gün çok daha fazla seyredersiniz. Fenerbahçe’nin büyüklüğünü çok daha fazlası. Zaten herkes Fenerbahçe’nin ne kadar bir camia olduğunu çok iyi biliyor. gerçekten harika bir kulüp.” değerlendirmesinde bulundu.


Taraftarlarımızın kendisiyle çok iyi hissettiğini anlatıyor Alioski, şöyle diye konuştu:


“Harika takım denenmiş sahibim. Harika oyuncular, taraftarlar da size her zaman çok iyi yol. Burada zaman gelişimim her dakika, onun bir bölümü daha ayrıntılı gözlemi. Burada gerçekten harika bir duygu. Özellikle deplasmanlara maç programından taraftarlar öyle bir veriyor ki ev sahipliği yapmak gibi destek. Bu da inanılmaz bir duygu. Bizler de bu sevginin kendilerine zamanını aktaracağız. elde etmekle elde etmekle mutlu etmek istiyoruz. Taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.”JESUS ​​İLE BIELSA ÖZELLİK OLARAK BİRBİRİNE BENZİYOR


Alioski, İngiltere’de beraber üretmek Marcelo Bielsa ile Fenerbahçe Teknik raporlarını belirtti Jorge Jesus’un özellikleri benzediğini belirtti.


Teknik adamların planlanması için planlar ve planlarını uygulayamazsınız. Eğer Jesus ve Bielsa arasında bir kıyaslama yapacaktık bence avantajlı olarak şanslı hocalar. Daha önce Bielsa ilem için çok mutluyum. Şu an kazanmak hocamız Jorge Jesus ile çalışıyorum ve onunla çalışmaktan gerçekten çok bir keyif alıyorum.” diye konuştu.


Portekizli teknik adam ile her gün yeni bir uygulama teknik uygulama ile her gün devam edin:


“Her hocanın kendine sahip var ve hocalar sürekli olarak sizi oynatmak satın almak için oyundandırmaya devam edin. Sizi o okumamaya. Takım, hocanın okuyacağı okulasa, hocanın sınıfına yönelik kupalar ve doğrudan gelir. . Eğer küçükse.


Futbolda üretimn yaratan ve bunu başarılı teknik adamların gözlemlediği ifade eden sol kanat izlemek, “Önemli olan kolektifu sahaya yansıtmak. Hocalar da bu durum gerçekten önemli. Çok oyuncu var ve onun oyundan zevk alması gerekiyor. Bana göre bu çok ve önemli biz de bundan keyif almak için bu dünyadan devam etmek için devam edeceğiz. Böyle bir hocayla bizim aracımız olmak. Çalıştığım insanlar özel insanlar, kendi kendine özel bir kulüp. Gün çok daha fazla şey öğreneceğimi düşünüyorum.” kullanımları.ELJIF ELMAS BULUNDUĞU YERİ FAZLASIYLA HAK EDİYOR

Ezgjan Alioski, milli takımdan arkadaşı eski Fenerbahçe Eljif Elmas’ın bulunduğu yer hakli dile getirdi. Deneyimli futbolcu, Fenerbahçemizden İtalya’nın Napoli’yi olumlu yönde etkilediğini düşünüyorum:


“Bu yorum futbolun bir parçası. Herkesin futboluyla kendine göre bir düşünce var. Benim kendi düşüncem onunla ilgili bir oyuncu olarak düşünülür. Negatif ve pozitif yorumlar her zaman olacaktır ama bence Eljif, bulunduğu yeri hak eden birisi çünkü onun değeri bu. Kaliteli ve genç bir oyuncu. Yeteneklerini çok daha gösterebilmek için uzun bir gelecek var. Her zaman ente ortaya koymaya çalışan bir futbolcu Bana göre çok daha büyük bir oyuncu olacaktır.”BU TAKIMLA SONUNA KADAR SAVAŞMAK İSTİYORUM


Kiralık olarak Fenerbahçe’de ön görüşme için başvurular şu şekilde:


“Ben burada burada çok ama çok çok mutluyum. Kontratımın sonunda neyle ilgili olacak bana erken çünkü bu futbol, ​​1-2 ay boyunca bilemiyorsunuz. Şu anda burada yaşıyorum. Bu gerçekten bana harika geliyor. Taraftarların bana göre çok daha önemli. Sonuç için ben savaşmak ve rüyaları buraya geldim. Hedeflerimizi korumak için buraya geldim. Bu takımla birlikte savaşmak istiyorum. Neticesinde işlenmekte hep birlikte ama şu birki duam bu yönlendirmek. Burada sunduğum süre boyunca keyif almak istiyorum. Umuyorum taraftarlarla güzel neticeler elde ediyorum.”

Basın Fotoğrafları

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *