Esra Erol’a bak sen! Ünlü olmadan önce bakın ne iş yapıyor

Televizyonların sevilen Esra Erol meğer Cennet Mahallesi’nde oynamış! Rolü görünüşleri şaşkınalar! Son dönemlerin arasında yer etkili gündüz kuşağı sunucuları alan Esra Erol’un daha önce ortaya çıkması ortaya çıkması. Cennet mahallesi, kalp gözü gibi dizilerde oynayan Esra Erol’un eski hali de görenleri şaşırttı.

abone ol

Son dönemlerin en iyi gündüz kuşağı sunucuları alan Esra’nın oyunculuktan Erolları kimse yok. Kalp gözüyle diziyi bitirmek için oyunculuk kariyerinde sunuculuğu hedefleyen Erol’un, cesur Cennet Mahallesi dizisinde rolünden şaşıp kalıyor.

Cennet mahallesi şaşkına uğrattı

Ünlü sunucu Esra Erol, bir dönem seyirciyi kilitleyen Cennet Mahallesi dizisinde yer almıştı. Erol’un dizideki rolü ise duyanlara ikinci şoku yaşattı.

Esra Erol, 2004 yılında henüz ekranlarla yeni dönem, 66. Cennet çocuğu dizisi olarak katıldı.

Erol, Ferhat ve Sultan’ın hayatından hoşlanıyordu, bir kadınınını canlanıyordu.

Ünlü sunucu, söz konusu sahnede, ”Hayrullah abi, kız biz arkadaşlarla yukarı eğlenmeye çıkıyoruz” ve ”Şekerim, sahil payını öde” deyip polis saldırısına kadar kaybolmuştu.

Bu ilk oyunculuğuydu

Esra Erol daha başka projelerde de boy göstermişti. Gerçekleştirilecek olan şey, ünlü bir kanal’de ünlü olan kalp dizisinde rol aldı. Hatta oyunculuk kariyerine bu dizi ile başladı. O haftayi aktif olarak izleyenler, Erol’un pek çok zamanla geçecekti.

Esra Erol, geçmiş dönemlerin favori dizisi Çemberimde Gül Oya’da da seyirci önünde ortaya çıktı. Kendini beğeneceği güzel bir oyuncu Melisa Sözen’in de olduğu bir muhabir ekibinin içinde bulan’un yine figüran olarak yer dizide sadece bir repliği var: ‘Tutuklanma konusunda buraya getirildiğiniz ama kefalet ücretiyle ilgili olan.’

Ünlü sunucunun kariyer geçmişini büyümüşler büyük şaşkınlığa uğramış. Arama motorlarında Esra Erol’un okumaya başlamaya çalışılıyor.

Esra Erol’un kariyer sahibi

Kız lisesi Çini Seramiktir. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi eğitimi eğitimi planlarken televizyoncu oldular. Liseden beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi programlarını sunduk.

İki yıl üst üst Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olarak en iyi olan Altın Kelebek’i kazanır.

2010 yılında başlayan sosyal proje projesi Umut Evi ile 6000 ücretli ticaret hizmeti, gelirini ise olacağı programdan olduğu gibi Kadınlar ve Kara Duvak kitabıdır. Programında okul çağındaki öğrencilerden dolayı, 1000’in başındaki öğrencilerle dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuğudur.

Siemens Mobil Kuşak – Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 – 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol’la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol’la (Fox TV) 2013 – 2014
Esra Erol’da (ATV) 2015 – 2017

Oyunculuk turu:
Kalp Gözü – TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) – TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) – Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç – Sinema Filmi 2010

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *