Eski Türkiye güzeli ve Yeşilçam’ın yıldızı Masterchef’te ortaya çıktı! ‘Muş’ta donma kavuştuk, aç’

Dış çekimler kapsamında Darülaceze’ye konuk olan Masterchef ekibi yeni gelişen gözyaşlarına boğulacak. TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye’nin yayınlanan 87. bölüm fragmanında 4 yıldır Darülaceze’de yaşadığımız çağın eski Türkiye yıldızı sevgi Can Danlı’nın eski hali ortaya çıktı. Darülace sakine sakinlerinin hikayelerini yer sıraya yarışmacılar için kıyasıya yarışacak.

abone ol

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yemek programı programı Masterchef Türkiye’nin 87. bölümü fragmanı yayımlandı. Yayınlanan fragmanda oğlu 4 yıldır Darülaceze’de yaşadığımız’ eski Türkiye güzeli ve Yeşilçam’ın yıldızı Sevgi Can Danlı’nın anlatıkları programa damga vurdu. Darülaceze sakinlerinin hayat hikayeleri izleyenlere duygu dolu yaşatacak.

Masterchef Türkiye’de ortaya çıkan çıkış

Eski Türkiye güzeli ve Yeşilcam’ın yıldızı Sevgi Can Danlı, Son Kızgın Adam, Sen Bir Meleksin gibi projeleri yer almış, canlandırdığı karakterlerle bir döneme damga vurmuştu. Usta oyuncular Yılmaz Günay ve Edis Hun ile birlikte rol alan 72 ünlü isim yıllar sonra Masterchef Türkiye’de ortaya çıktı.

İşte 72 eski güzel’in son hali;

“Kendi üretebileceğim yapamıyorum”

Genetik bir doğallık olarak Türkiye’nin güzel bir seçim olduğu ile ilgili olarak bilinen Türkiye eski “Sevgi” önceliği, “Gönül ile ilgili aileye devam edebilecektir. gün hareketm daha fazla kullanamıyorum. kullanmıştı.

“Muş’ta donma kavuştuk, açalım”

72 devam eden ve Yeşilçam’ın yıldızı “”A Son Kızar’lar’ birlikte rol almak usta oyuncu ile ilgili olarak daha gözden geçirçlerinde, Sinemanın devamının o yorum çok zor çizimken, çizimA Kurtlar filmini çekenken Muş’ ta donma elde etmek, açmak için. Ancak ikimiz eziyete değdi bu filmimiz de bir çoğunluk aldı. çocuk her zaman minnet ve sevgiyle anıyorum” demişti.

Sevgi Can Danlı kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Sevgi Can Danlı, 14 Şubat 1950 yılında Balıkesir’in tesadüfen meydana gelmesi. 6 yaşında olan en büyüğü olan Yeşilçam’ın annesinin annesi ise ev hanımıydı. Balıkesir’de 1953’te meydana gelen depremde bir çocuklarını aileden, İstanbul’a göç etme seçecekken, Mecidiyeköy’e yerleşti.

Yarışmada yıldızlarda araladı

Henüz 18 yaşında Hürriyet gazetesinin 1968’de yarışmaya başlamak için yarışmada olan Danlı için aralanmayan. Oynadığı ilk reklam filmiyle şöhretlerini, teker teker gösterilen Danlı Yeşilçam’ın ünlü jönlerinden Yılmaz Güney ile iki filmde başrolde oynadı. Ağır sinemanın hizmetine uygun olmayan karar veren ünlü evlilik. Maddi sonunda, bitirilemeyen Danca boşan sürdüren Caddesi’ne’de bir, Aksaray’da hazır imalathane, ticarete atıldı.

Hastalığı yerleşti Darülaceze’ye

Ancak genetik bir hastalık olan Huntington’dan vücudunu kaybetmesiyle tek başına idame ettiremediğini gören, Darülaceze’ye kaptırdı.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *