Eski sevgilisini öldürüp ormana gömen şarkıcı Seçil Çiftçi’nin ifadesi ortaya çıktı

İstanbul Sancaktepe’de, mantar toplayan bir sahiplerinin, ormanlık alan elleri ve ağ bir erkeğe ait cansız bedeni bulmasının ardından yürütür, soruşturma yürütür. Soruşturmanın ardından tutuklanan ve cinayeti itiraf eden şarkıcı Seçil Çiftçi, babası C.Ç. ile birlikte tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre; İstanbul İl Alay Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından film gibi bir operasyonla çözülen olayda gözaltına alınan Seçil Çiftçi ve babası C.Ç.’nin hem Jandarma karakolunda hem de savcılıkta ifadeleri alındı. Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre, Çiftçi gittiği ifadesinde, “Ben Semih’i 2018 yılından beri tanıyorum. Bir arkadaş arasından ile tanıştım. Sonra aramız bozuldu ve çıktım. Beni rahatsız etmeye başladı” dedi.

“BENİ RAHATSIZ ETMEMESİNİ SÖYLEDİM”

Semih Sevim ile mahkemelik olduğunu anlatan Çiftçi, “Daha önce kapıya dayandığı zamanlar oldu. Semih, ilk geldiğinde elinde çiçek vardı. İçeri girmek istedi. Kabul etmedim. Korktum. Beni rahatsız etmediğini söyledi. O anları da cep telefonu ile çektim. Arayacağım dedim. Gitti. Daha önce ondan şikayetçi olmuştum. Hatta bir keresinde uzaklaştırma kararı alınmıştı” diye konuştu.

Birkaç gün sonra bir miktar alkol aldığı daha sonra sosyal medya hesabından canlı yayın kurduğunu söyleyen Çiftçi, canlı yayında Semih Sevim’in yazdığını ve onunla da tartıştığını ifade etti. Çiftçi, “28 Aralık günüydü. Kendisi o tartışmanın ardından benimle konuşmak istedi. Ben de çağırdım ‘gel konuşalım’ dedim. Alkollüydüm.

İçeri giren Semih Sevim’in rakibini tehdit ettiğini iddia eden Çiftçi, boğuştuklarını belirterek, “Tekmeyle üzerimden attım. Elime geçen bir sopayla üzerine vurdum” dedi. Çiftçi, eline geçen sandalyenin demir ayaklarıyla de Sevim’e gittiğini söyledi. Çiftçi, bu boğuşma sırasında Sevim’in kendisine bıçak çektiğini iddia etti.

Çiftçi ifadesinde, Sevim’i boğduğunu da ifade etti.

“DELİL BIRAKMAMAK İÇİN…”

Semih Sevim’in üzerinde montunu çıkardıktan sonra cep telefonunu ve sınırlarını belirlediğini söyleyen Çiftçi, “Delil bırakmamak için cep telefonunu kırmam ve kimlik kartını parça parça dinledi. dedi.

Şişli’deki evde 2 yıldır oturduğunu anlatan Çiftçi, olaydan sonra babasıyla Tekirdağ’a hakim olduğunu söyledi. Çiftçi ifadesinde çok pişman olduğunu söyledi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *