Eski Galatasaraylı futbolcu 33 yaşında emekli oldu!

2015-2016 yılları arasında Galatasaray forması verilen, Sarı-Kırmızılılar’da Türkiye Kupası ve Türkiye Süper Kupa galibi, kiralık olarak da Bursaspor forması verilen Jem Paul Karacan emekli oldu. Galatasaray’dan sonra Bolton, Millwall, Central Coast, Scunthorpe United ve Radcliffe forma giydiklerini orta saha henüz 33 yaşında aktif futbol kariyerini bitirdiğini açıkladı.

Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Karacan şu ifadelere yer verdi:

“Bunu yazabilmem biraz zaman aldı ama futboldan emekli oldum.

Futbol oynadığım zaman için teşekkür etmem gereken çok fazla insan var. Hayranlarım, desteğiniz benim için her zaman dünyalara bedeldi ve bunu asla unutmayacağım. Takım arkadaşları, bazı en yakın arkadaşlar ve daha da önemlisi golf partnerim oldular. Birlikte çalışmaktan ve öğrenmekten zevk alarak elde ettiğiniz tüm birikim, koçlar ve çalışanlar.

Sadece topa vurmak isteyerek büyümek, muhafazaimi için yapmak, Premier Lig’de gol atmayı ya da babamın Türkiye’deki favori takımı için orada durup Şampiyonlar Ligi marşını mırıldanmayı asla hayal edemezdim.

Ailem koruyucuları sahiplendiklerini asla başaramazdım. Annem ve babama, hayatlarınızı ülkeyi gezmeye adadığınız ve beni antrenmana götürdüğünüz ve maçına geldiğiniz için teşekkür ederim. Ve onların katıldıkları için tüm dünyada ve tüm yükseklerde ve düşüklerde beni erkek kardeşe ve kız kardeşe.

Eşim Laura’ya. Hayallerini yaşadıklarını aldıkların için teşekkür ederim, böylece ben de kendi hayallerimi yaşamaya devam edebileceğim. Çocuklarım olduğunda, asıl amacım, sahip olduğum her şeyi yaparken görmeleriydi ve neyse ki Madjeski’de kalbime en yakın muhafazam takımında tekrar oynayabileceğim o an geldi.

Şu an için futbol şekli deliği nasıl dolduracağımdan emin değilim ama ilerde ne yatacağı için heyecanlıyım…

Her şey için teşekkürler”

Mauro Icardi’nin PSG Formasıyla En İyi Anları

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *