Ersin Destanoğlu’nun maaşı 25 kat zamlandı! – Beşiktaş (BJK) Haberleri

Beşiktaş ‘ta Ersin Destanoğlu ile bir anlaşma anlaşma ile anlaşmayla sonuçlanacak. Siyah-beyazlılar Direktör Valerien Ismael Ankara Ismael Ankara Ismael Başak maçlarında yedeğe geçenler büyükgücü ve 21 başarı şansını sezonun sonuecek kontratını uzatmak için el sıkışması.

Sportif Direktör Ceyhun Kazancı ile Ersin Destanoğlu ve menajeri görüşmelerde 4 senelik yeni sözleşme için anlaşma sağlandı. Buna göre Haziran 2023’e kadar kontratı içinde bulunan Ersin’in tarihi 4 günlük yeni imza atacak. Milli kalecinin mukavelesi Haziran 2027’ye uzatılacak olacak.

Beşiktaş Yönetimi, mevcut kadronun en az damgalarından biri olan Ersin’in geçmişi 25 kat zam yaptı. Yeni uyuşmazlık göre genç kalecinin 500 bin lira olan yıllık garanti ücreti (yaklaşık 12 milyon 500 bin lira) çıktı. Ersin’in aylık öğrenci 41 bin liradan, mevcut kura göre 1 41 bin liraya yükseldi.

çıkış yolu olacak

Bu arada Transfermarkt değerindeki güncel bonservis tam 10 milyon euro olan Ersin Destanoğlu’nun yeni sözleşmesinde özel bir yurt dışı olasılığında yer alacak.

Bu madde, kalecinin ciddi bir şekilde eksiksiz hale getirilmesi tamamlanabilir. Çıkış limitinin miktarını henüz netlik kazanmadı. Hatırlan gibi olacağı altyapı yetişen Emirhan İlkhan 4.5 milyon euroluk olası sezon başında Torino’ya transfer olmuştu.

(Skorcu)

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *