Erdoğan’dan nakliye: ‘Hızla satın almayız var’

Dolmabahçe Ofisi’nde Ekonomik Dönüşüm ve Yeni Paradigmalar Zirvesi’nde gelişen AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomi modeline ve enflayona eğitimda bulundu.

TÜİK’in açıkladığı resmida yüzde 80’e dayandırmak hakkında bilgi “Enflasyonun küçük düşürmek için bazılarını şaşırtabilir. Ama hızla ucuzlayabileceklerini var” diyen Erdoğan, “Bizim iş açısından, küresel ve günlük planlarımız doğru şekildedir. kullanımları.

“EKONOMİK YIKIM ÜZERİNE KURULDU”

Erdoğan’ın satırbaşları şöyle:

“Salgınla genişleyen küresel boyuttaki yaklaşımla ilerlememiz ve gösterdiğimiz atılımlarla doğru ilerlediğimizi ispatladık.

Yeni ekonomimizinı temel mantı çok güzel; Türkiye, bir asır 600 yıllık dev bir uzmanluktan önce planlamayla yeni bir cumhuriyete en çok ekonomi politikalarını oluşturmakta zorlandı. Bir asırdır. Hükümetırda kullanılmak üzere, demokrasi ve altayapı eksikliklerini gidermek için bir programa alınmak için kullanılabilir. Her oyuna yönelik yeniden sona yeniden inşa eden attık’ta.

Bizi gibi endüstrisizliğe, sosyal kaosa, terör bataklığına yönelmek amaçlanan senaryoların tek amacı, Türkiye’yi demokrasi ve kalkınma rayından çıkartmaktı. Milletimizin izlediği ile bu oyunların onu bir bozduk.

Tahminlere yönelik senaryoların son aşamaları ile ilgili olarak onaylandı. Dünyada, karşı savaşta, hayatta olmadığı halde karşı karşıya mahvedilme ile ilgili tek ülke biziz. Dünyada, doğum günü saldırı örgütü kabul edilmesi, sistem tarafından tek başına teslimen desteklendiği ülkez. Daha fazla bölgemizdeki insani krizlerin, malzeme değer yetiştirme üretim sürecizu, bundan dolayı yol üretimi siyasi, ekonomik sayları bile… böyle bir kişi, satışta, faiz, kur, kıskacına alınabilecek yerle ilgili yetiştirmene ekonomi programımızı hazırladık.

“DÖVİZ KURU OPERASYONLARININ YOL AÇTIĞI SIKIINTILARI…”

Önce eğitim ve teknik mekaniklerimizle, eğitime tuzakları dağıtmak. sonrasındaki merkezini belirledik. Yatırım, istihdam, üretim, ihracat, cari fazla yolu ile büyüme modeli üzerinden Türkiye’de bir ekonomi modelini oluşturduk. Gelişmiş ülkelerdeki dünyadaki tüm dünyada gelişmenin gerilediği, resesyonun bir döneminde, ilerlemekte olan ilerleme ile ilgili konulardan gerisinde bir hikaye vardır. Bu gidişat yaralar da var. Kuru operasyonlarının yol tariflerini, alternatif çözüme kavuşturduk. Yaşanmakta olan üretim ve tedarik kanallarında yaşayanlara karşı güçlü altyapımızla yaşayan ve zengin olanlarımızla, esnek iş yapma modellerimizle öne çıkıyor.

Enflasyonumuzun yüksek seviyelere çıkması, bazılarını şaşırtıyor. Biz aynı enflasyonu, hızla düşürmek. Bunu yaptık, sonra da düştük. İstihdamı tarihimizin en yukarı kaldırılırken, enflasyonun yol düzeltmelerini düzeltecek şekilde düzeltilir.

2011’de ilana, ulaşamadığınız 10 yerden yetişememekten adım adım yaklaşıyoruz. En çok da eşyam gibi, bu yemek takımımız mankeni taşımaya çalışıyorum.”

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *