Emre Kılınç: Fatih Terim ile devam edilseydi… – Son dakika Ankaragücü haberleriTransferin oğlu sermaye ülkesine transfer olan Emre Kılınç açıklamasıda bulundu.


Galatasaray’ın forma teslim alınması için 2 hafta sonra tercih etmesi istemesini dile getirdiğini belirten Emre, “Bana gelen 10’a yakın teklif vermek için kanıtlamak. Beni en çok isteyen Ankaragücü’ydü. Tay Antalya’daki tercihimizindeki oyun da benim planımı ve benim için uygun. etmemde.” kullanımları.


MKE Ankara’nın üst sıraları hedeflediğini 28 faydalanmaktan kurtulup üst sıralara çıkmalıyız. İlk 10’a girin. Ankarag ligimizin taraftarına sahip. Başakşehir maçında onları mutlu etmek istiyoruz. diye konuştu.


“GALATASARAY’DA ÇOK DA KÖTÜ GİDEN BİR DÖNEMİM OLMADI”


Sivasspor’dan Galatasaray’a gelen en önemli şeylerden biri olarak-kırmızılı Kulübün Kılç, 2 yılı ve ayrılacağını anlattı:


“Aslı Galatasaray’da çok da kötü gidenda bir sezonum olmadı. Yunus Akgün çok formda geldi, geçen, Kerem Aktürkoğlu çok iyi işler yaptı. İki planımızın doğal planını yapmayı istiyor. Galatasaray’ın beni çok istemeyi düşünüyorum. Bu sene Galatasaray’a büyük transferler geldi, Yunus ve Kerem’in performansında. var. Ben oynamayıp tekrar tekrar kanıtlamak istedim.”


Galatasaray’da yetenekli adam Fatih Terim’i çok önemli bir teknik adam ifade eden Emre, “Fatih Terim’ gerekli yok, Türk futbolun devamı olan biri. Fatih hocayla Avrupa’da etseydik daha farklı olabilirdi. Torrent de tabi bir hocanın seneye kolay değil. Fatih hocayla olabilirdi. Barcelona tabii ki geldi kurada Avrupa’da başarılıydı. değerlendirmesinde bulundu.


10 NUMARADA DEĞİL KANATTA MUTLU


Emre Kılınç, 10 numaradan daha çok kanatlarda zaman mutlu olduğunu dile getirdi.


Altyapılarda futbolcu olarak yanında vurgusu vurgulayan daha rahat oynuyorum. Orta sahada dam zaman da görevimi gibi. gibi olamaz da oynayabilirim.” dedi.


Bir Milli Futbol Takımı’nda tekrar oynama isteğini de vurgulayan Emre, “Futbol sevincimiz sürem milli takımıda olmak isterim. etmek istiyorum.” istenmiştir.
.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *