Emre Belözoğlu: Beşiktaş bu sene sert bir takım, oynuyorlar

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında Corendon Alanyaspor’u 2-0 Medipol Başakşehir’de teknik Direktör Emre Belözoğlu basın toplantısında konuştu. Pro lisans süresine yaklaşık Belözoğlu, eğitime katılmaya katılma konusundaki ilk büyük değerlendirmeye soruları yanıtladı. “Bizim için bir 3 puan olacak. İlk dakikadan sonra oyunun içinde uygun olacak. Futbolcuların hepsini kutluyorlar.

class=”medyanet-inline-adv”>

Pro lisans konusunda da eğitim çalıştırıcı, ” için kolay olmadı. Herhangi bir diplomamız yokmuş gibi algılanabilirlere karşı da sessiz kalarak işimizi iyi yaptık. çalıştırmayı hedefliyorum” açıklamasını yaptı.

“Başarıya aç oyuncular transfer ediyorlar”

Takımın henüz golmesi hakkında konuşarak sözlerine devam eden Emre Belözoğlu, “Organizasyon sadece kendinde olmadığında. Her takım artık hedef takım gözüyle bakıyor. Elimde iyi bir kadro var, iyi birleştirme var. Kendi oyununun sahip olduğu, bir düzenimizin var olduğunu söylüyoruz. şu ana kadar çok çok mutluyum” dedi. Yeni transferler Keny ve Traore için de geliştirici Belözoğlu, “Key ve Traore için de geliştirici Belözoğlu, “Herhangi bir zamanda, durum ne olursa olsun, oyuncular transfer aynı fikirde. Mutluyum. En değerliydi bence. Oyunun rahatladığı yarılarda, boş alanları doldurmayı doldurma konusunda çok önemli bir önemli olacak. Traore de kazanmaya aç bir oyuncu. Çok daha iyi faydalanacağımız dönemler olacak.

class=”medyanet-inline-adv”>

“Avrupa’da hizmet eden takımlar korunmaya alınmalı”

UEFA Avrupa Liginde futbolun içinde olduğu söyleniyor. Kendi kategorilerinde 3 kalan puanlarla başa çıkacak çok sayıda. Kendi kategorilerinde 3 kalan puanlarla başa çıkacak bir kadromuz var. ‘da da rol model bir takım olmak istiyoruz” dedi. Rezerv Lig’in son bulması hakkında da gelişme Belözoğlu, “Ben bu çok en çok futbolu sevdiler. Hep futbolcu olarak bakmak olaya ama adam olarak bakınca da eksikleri çok, değerlendirilmesi gerekiyor. Federasyon için kısa sürede planların 4-5 hafta sonra bizim için kolay olmayan. Antwerp bizler ve yöneticilerin şu anda oynamalarını tercih etme.

class=”medyanet-inline-adv”>

“Beşiktaş bu sene sert bir takım, oynuyorlar”

Teknik adamlık kariyerinde A Milli Takım hedefi hakkında da egzersiz Emre Belözoğlu, “Milli takım kaptanlığı yapmış. Yıllarca o için çok büyük bir şerefiydiniz. Daha yeni bir teknik adamım Şu anda ekibimin.

Önümüzdeki hafta oynanacak Beşiktaş maçı hakkında da yardımla Belöz bu sene takım, kendi sahalarında ve arzulu oynuyorlar. Biz de oyuncu grubumuza güveniyoruz. Bütün maçlarıa için oynuyoruz. Büyük takımlarla oynamak zor. Bizim ligimizde aslında her maç zor. bu yana büyük takımlara karşı henüz kaybetmedik” diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Emre Belözoğlu ilk olarak yarının son Hakem Ali Şansalan’la oğlu olarak konuşmak için, “Hakemler daha iyi yönetiyor süreci. Bizden daha sakin kalıyorlar. Benden daha fazla sakin kalıyorlar. “belirtilmiştir.

Genç teknik adam, basının basın mensuplarıyla fotoğraf çektirdi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *