Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan’a duygulandıran mesaj

Ünlü televizyoncu ve sunucu Armağan Çağlayan, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bilgisayar korsanına yakalandığını duyurdu.

Başarılı yapımcı, sağlık kontrolleri sırasında bir kitle tespit edildiğini belirterek, kansere yakalandığını ve bir süre muhafaza ara yapısını belirtti.

POPSTAR’DA BİRLİKTE ÇALIŞMIŞLARDI

Çağlayan’ın bu paylaşımından sonra çok sayıda kişi destek mesajı gönderdi. Yıllar önce Popstar’da birlikte jüri koltuğunda oturduğu ünlü şarkıcı Ebru Gündeş de Instagram’dan paylaştığı mesajla Armağan Çağlayan’a destek verdi.

YILLAR ÖNCE BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ

1999’da “Dön Ne Olur” albümünün tanıtımı sırasında kameraların karşısında beyin kanaması geçiren ve ölümden dönen Ebru Gündeş, Armağan Çağlayan’la olan bir özeti paylaştı.

“BENDEN ÇOK DAHA GÜÇLÜ VE İNATÇI OLDUĞUNU BİLİYORUM”

Gündeş paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Canım Armağan’ım, güzel yürekli arkadaşım… Senin vücudun gelemeyeceğin hiçbir şey inanmıyorum…Yılların beyninde 3 tane kliple, 2. hayatını yaşayanlardan çok daha güçlü ve yürekli olduğunu da biliyor… Bundan sonraki bu yolculuk sonunda kazananın sen geleceğinden en ufak bir şüphem yok. her zaman yanındayım. dualarım seninle”

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURMUŞTU

“Herkese merhaba, bugün seninle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında taramamda bir kitle tespit ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek çatlaklı kanserli olduğu ortaya çıktı. Gelecek hafta sonundan itibaren hastaneye kaldırıyorum. Bu haftalar, beş sahnele sahnede bulunduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara vermek, devam eden doğum günüki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz.”

Hastalığıyla ilgili gelişimini paylaşacağını söyleyenler Çağlayan’ı şöyle sürdürdü:

“Çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı Sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu kesinlikle o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına giderim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden kutlamak dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacak. Herkese tek tek cevap veremeyeceğim için anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *