Duru 18 oldu…. ‘Bu dünyayı muhafaza eden tek sebep’

ANNESİNİN KOPYASI OLDU

Emine Ün, Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru Kınay 18 yaşında bastı. Emine Ün, kızının yeni yaşını Instagram sayfasında fotoğraflarla kutladı:

“Benim çiçeğim, aldığımın anlamı, iyikim…
Varlığına şükrettiğim
Benim güzel yuvalarını seni çok seviyorum
Kalbinden geçen en güzel dileklerin gerçek olduğu harika yaşların olsun…
Hep sağlıkla hep mutlulukla bir ömür kutlu olsun.
İyiki doğdun.”

Emre Kınay ise “Benim küçük yaşamını büyümek bugün 18 yaşında… Nefes alma sebebim… Mücadelemin kaynağı.

ÜNLÜ ANNE BABALARIN ‘ÜNSÜZ’ ÇOCUKLARI

Sinema, televizyon, müzik ve sahne dünyasının bazı ünlülerinin çocukları da en az onlar kadar ünlü. Onların da attığı her adım takip ediliyor. Ama öyle ünlüler var ki onların çocuklarını kameralardan, objektiflerden saklıyor. İşte ünlüler ve onların tanımayan çocukları…

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

‘KIZIM BENİM GÖZÜMDE HEP BÖYLE’

Sadettin Saran kızı Lal Saran’ın doğum gününü kutladı. 25. yaş basan kızının büyümesini paylaşan Saran içeride, ‘Kızım benim gözümde hep böyle… İyi ki doğdun doğduğunda…’ notunu düştü.

Baba-kızın fotoğrafına ilgi büyük oldu. yoğun sosyal medya kullanıcı fotoğrafı beğeni yağmuruna tuttu.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Sadettin Saran, genç bir kadınla el ele gövdesine yansıdı. İkiliyi görenler sevgiliyi alıp gitmek. Oysa Saran’ın yanındaki kadın, 25 yaşındaki kızı Lal’den başkası değildi.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

İREM 16 OLDU! ‘İLK GÖZ AĞRIM İYİ Kİ DOĞDUN’

Demet Şener’in İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem 16 yaşında bastı. Şener, kızının yeni yaşını sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla kutladı.

Güzel yuva, ilk göz ağrım, hayat arkadaşım, sırdaşım, akıl danıştığım… Doğum günün kutlu olsun İrem’im. çok, çok, çok, çok, çok, çok seviyorum…”

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

İYİ Kİ DOĞDUN AYŞE

Gündüz kuşağı programı sunucusu Esra Ceyhan, 1992 yılında Barbaros Ceyhan ile evlenmiş, 2009 yılında boşanmıştı. Çiftin kızları Ayşe 16 yaşında bastı. Ceyhan, kutlama kutlaması “Ayşe’m” notuyla Instagram’da paylaştı.

Esra Ceyhan, doğum günü mesajı için de teşekkür etti:

“Can yavrum Ayşe’min doğum günü için yolladığınız iyi dileklerinize, dualarınıza, sarf ettiğiniz olağanüstü sıcak sevgi sözlerinize, tebriklerinize, dileklerinize ve varlığınıza şükran ve şükür dolu teşekkürlerimi sunanum”

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

ASLANIM!

Komedyen Tolga Çevik, oğlu Tan’ın doğum günü sosyal medya hesabından paylaştığı bir şiirle kutladı.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

17 yaşına giren Tan’ın babasına benzerliği dikkat çekti. Çekildikleri bir fotoğraf Instagram sayfasında yayınlayan Çevik içeride şu şiiri yazdı: “Sonra bir bakıyorsun; boyu boyunu geçmiş, huyu seni mest olmuştu. Yanı başında kalbi, aklı hayallerinde elbet… Gelecek onun artık eminsin, Allah kötülerden esirgesin. Nice yaşların olsun aslanım, ne mutlu senin babanım. iyi ki doğdunlar”

ANNESİNE BENZİYOR

Son olarak ‘Sadakatsiz’ dizisi ile televizyon karşılaşmasından çıkan Bennu Yıldırımlar, Bülent Emin Yarar ile evliliğinden olan kızı ile uzunluğunu Instagram’da paylaştı.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

22 yaşındaki Ada’nın annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı…

MEĞER OĞLU VARMIŞ!

Mehmet Esen’in Faruk isimleri bir oğlu olduğu ortaya çıktı.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

Almanya’da yaşadığı dönemde evlendiği Alman doktorla bir çocuk sahibi olacağını söyleyen Esen, oğluyla tatil dönüşü görüntülendi.

BOYNUZ KULAĞI GEÇTİ

Arka Sokaklar’ın sevgilisi Ozan Çobanoğlu, 2016 yılında Ezgi Sertel ile nikah takımına sunuculuk yaparak, geçmiş yıl da çiftin ikiz çocukları Mert ve Tibet’e yayıldı. Sosyal medyada hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan çiftten Ozan Çobanoğlu, ikizlerin doğumuyla babalık sevincini ikinci kez yaşadı.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

Ünlü oyuncunun ilk evliliğinden Doruk mülkiyetindeki bir oğlu daha var! Ozan Çobanoğlu, oğlu ile uzunluğu “”Boynuzun kulağı geçmişmiş 🙂 1.86 boy 🙂 ” notu ile Instagram’da paylaştı… Ozan Çobanoğlu’nun boyu 1.78…

ARTİSTİK POZLAR

Sayısız yapımda rol alan ünlü oyuncu Necmi Yapıcı, oğlu Emre ile boyu sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

Yapıcı’nın “Baba oğlu bitakım artistik pozlar verdi” notuyla paylaştığı fotoğrafa beğeni yaptı.

AİLE MESLEĞİNİ SEÇTİ

Tatbikat Sahnesi’nin kurucuları ünlü oyuncular Erdal Beşikçioğlu-Elvin Beşikçioğlu çiftinin kızları Derin Beşikçioğlu da oyunculuğu seçti.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

Çocukluğu anne babasının yanında tiyatro kulislerinde geçen, Derin Beşikçioğlu, oyunculuğu seçmesiyle ilgili olanları söylüyor:
Ailemin payı büyük. Annemi ve babamı küçüklüğümden beri hem sahnede kamera arkasında gözlemliyorum. Lisede tiyatro topluluklarıyla yıl sonu gösterilerine çıktım. 12 yıl bale eğitimi aldım. Hem balede hem tiyatroda birçok sahne deneyimim oldu. Yine lisede kendi yazdığım, çektiğim ve oynadığım kısa filmim Avrupa ortalamasında bir yarışmaya çıkmayı hak kazandı. Hem sahnenin hem kamera önünün büyüsüne kapılmıştım. Hobi olarak alıkoymak istemedim.’

BÜYÜDÜ, EVLENİYOR

Perihan Savaş’ın Yılmaz Zafer ile yaptığı evlilikten Savaş Zafer’in sahip olduğu bir oğlu var.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

Eşini genç yaşta yitiren Savaş oğluna hem annelik hem babalık yaptı. Evlilik hazırlığını yapan Savaş Zafer annesine özel gecelerde yuva yapıyor.

VEDALARI ÇOK KONUŞULDU

Talat Bulut’un Pınar Afşar ile evliliğinden Hazal adlı bir kızı var.

Duru 18 oldu.... Bu dünyayı saklaması tek sebep

Talat Bulut’un kızını eğitim için yurtdışına gönderirken çektiği veda videosu çok konuşulmuştu

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *