Dursun Özbek’in nutku tutuldu! Erden Timur’un Galatasaray’a geldiği para dudak uçuklattı

Galatasaray Divan Kurulu Ocak Ayı Olağan Toplantısı, Nef Stadyumu’nda yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulunun çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler paylaştı.

“ERDEN TİMUR ATANMIŞ BİRİSİ DEĞİLDİR”

Galatasaray Başkanı Özbek, Başkanvekili Erden Timur için uzunca bir konuşma yaptı. Özbek, Timur’la ilgili yaptığı konuşmanın ilk bölümü, “Her ne halse bulmamız Erden Timur kardeşimle uğraşıyor. Seçime birlikte girdik, tasarladığımız birlikte yaptık. Atanmış biri olarak kabul etmek doğru değil. Sportif A.Ş’nin bir yönetim kurulu üyesi. Anonim yükünde. Atanmış üyelerimiz var.

Dursun Özbek'in nutku tutuldu!  Erden Timur'un Galatasaray'a geldiği para dudak uçuklattı

KABUL EDİLMESİ GÜÇ BİR MİKTAR

Özbek, Timur’un kulübesinin içindeki maddi katkıyla ilgili, “Erden Timur’un kabul edilmesi güç bir para miktarı üzerinden benim döneminden itibaren kulübe destek verdi. Bunun mertebesi 30 milyon dolar civarındadır. Kendisi büyük bir inşaat şirketi sahibi. Proje desteği veriyor, maddi destek veriyor. Prestiji ömrü büyük projeler yapıyor.Bunu Galatasaray’a yansıyor.Futbolla ilgili olarak gece gündüz koşuyor.NEF isim hakkı bedeli, daha önceki dönem yapılmış.Stada isim sponsoru olmasını istemişler olmuş.İsim hakkını bulursanız bırakmaya hazırım, toplam rakamları da vereyim diyor.Basketbolda da öyle.Bunun neresini tenkit testi Yiğidi öldür de kullanmayı da ver”açıklamasını yaptı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *