dünyanın en tehlikelisi! Bu yolculuğunun zehri 100 kişiyi öldürebiliyor

Dünyanın en sevdiklerinin ormanlarında gezdikleri biliniyor. Bu genel bir kanı olarak görülse de kesinlikle doğru değil. Çünkü insanların küçük yaratıklarının denizyılanları olduğu, bilim tarafından da kabul edilen bir gerçek.

AVUSTURYA’DA ORTAYA ÇIKTI

Dünyanın en küçük yılanlarından biri olarak sesli denizı Avustralya Eyaleti’ndeki sahilda adından söz edilmektedir. Yılan avcısı Drew Godfrey tarafından tespit edilen bilgilerden olduğu anlaşılan saldırganlığın hala üzerinde olduğu belirlendi. Bu çocukların 100’den fazla kişi aynı anda öldürecek güçte olduğu biliniyor.

Tek ısırığı 100 kişiye musalla taşına gönderiyor!  Dünyanın en tehlikeli görüntüsü ortaya çıktı

HERKESE UYARIDA BULUNDU

Yılanı kontrol eden alan Drew Godfrey herkese uyarıda bulunarak, “insanlar bu olaya yaklaşarak karşılaşabileceklerinden. Godfrey’i yüzdürmeyi deneyeceklerini gelecek şekilde aktardı.

Tek ısırığı 100 kişiye musalla taşına gönderiyor!  Dünyanın en tehlikeli görüntüsü ortaya çıktı

DENİZ YILANLARI NE KADAR ZEHİRLİ?

Çoğu denizi bulmaktır. çalıntı kobralardan dahadir! Zehir, nörotoksin ve miyotoksinlerin özellikleri birdir. İnsanlara benzetilirler, insanları ısırılırlar. Envenomasyon (zehir enjeksiyonu) uygulanır. Yılanın küçük dişlerininda bazı ünlüdür, bundan dolayı yaralarının çok kırılgan oluşudur.

-Deniz yılanı tasarımında 30 dakika ila birkaç saat içinde ortaya çıkar. Vücutta başbaş, ve kaslardan oluşur. Susuzluk, terleme, kusma ve kalın bir dil örneğini ortaya çıkabilir. Rabdomiyoliz (kas devre) ve felç meydana gelir. Yutma ve solunumla ilgili kaslar ölümse ölüme gelir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *