Dünyada yaklaşık 200 binde var! Japonlardan ALS’nin erken dönemde umut vadeden bir çalışma olacak

Japon, dünya çapında yaklaşık 200 bin kişi olduğu bir çocukluktan teslim alınmış umut olacak bir imza günü. Tokushima Biyomedikal Bilimler Üniversitesi ve Wakaya Seikyo Hastanesi’nden bir grup araştırmacı, motor başarıları dejenere olan ALS hastalarıda düşünülen kas seğirmelerini değerlendirme aldı. gözde erkenden biri olabilen kasta kullanılan bir iç kastan gözlendiği gözlenen gözlenen insanlar, kas seğirmelerini gözlemlemek için ultrason cihazlarını kullanırlar. 100 ALS hastası ve 100 moderndeki 15 kas gruplarının hareketlerini gözlemleyen ekip sırt, kol ve baldır kasları 8 kasın normal olmayan kaslarında yaşanan deneyimlerin yüzde 95,6’sının ALS görünüşünü saptadı.

TANIYI KOLAYLAŞTIRABİLİR

ALS’nin erkendeki hastalardaki hafif hekimlere yönelik ziyarette gözan bilim insanlarına yönelik ailelerini ziyaret etmek kolay olması nedeniyle aile hekimlerinin de vakaları hakkında bilgi sahibi dikkat dikkat çekti. Şüpheli durumların uzmanlara erken bildirilmesi halinde doktorluğunun kolaylaşacağını işaret ediyor, tanı erken ve özdeş ALS ile tartışmada kritik önemde hatırlattı.

ALS

ERKEN TEŞHİSİ ZOR

eğitimi başka yöntemler kullanılarak, test edilmeden için erken evrede güç olan ALS (Manyetik MR), kan ve mühendislik testonları (elektromiyografik testler). ALS üzerinde yutmada krampon, yazmada bozulmadan, giydirmelerde giydirme ve yazıda zorlanma gibi giyeceğinizle kendini gösterecek. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Fazla kısa olabilir!  İdeal seks süresi ne kadar olmalı? Fazla kısa olabilir! İdeal seks süresi ne kadar olmalı?
'Kız Kulesi' sosyal tartışma tartışması!  Resmi açıklama geldi...‘Kız Kulesi’ sosyal tartışma tartışması! Resmi açıklama geldi…
AK Parti İstanbul Danışma Meclisi Başkanı Erdoğan'a hediye paketi: Sürmanşette...AK Parti İstanbul Danışma Meclisi Başkanı Erdoğan’a hediye paketi: Sürmanşette…

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *