Dünya Kupası’nda döktüren Fenerbahçe’nin yıldızı Enner Valencia’ya sürpriz talip – Fenerbahçe

2022 Katar Dünya Kupası’nda attığı gollerle zirvede oturuyor ve Fenerbahçe’nin muhteşem performansıyla da taraftarın sevgilisi takımından gelen Enner Valencia’da sıcak bir gelişme yaşandı.

Dünya Kupası’nda şov yaptı

Ekvador Milli Takımı’yla Katar Dünya Kupası’na damgasını vuran Enner Valencia, Katar ve Hollanda’ya attığı gollerle tüm dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Enner Valencia, Ekvador Milli Takımı’yla Dünya Kupası’nda üst üste 6 gol atan ilk oyuncu liginde Salenko ve Rossi’nin Dünya Kupası’nda üst üste 7 gol atma maçında Senegal maçında kaybetmişti. Bu sezon Fenerbahçe formasıyla 22 resmi maçta 15 gol atan ve 4 asist yapan Enner Valencia, Süper Lig ‘de gol geçmişinde zirvesinde bulunuyor.

2022 Dünya Kupası'ndan Beşiktaş ve Galatasaray'a servet!  İşte kasaya giren para

2022 Dünya Kupası’ndan Beşiktaş ve Galatasaray’a servet! İşte kasaya giren paraHaber Görüntüle

dünyanın dikkati çekildi

Enner Valencia, Dünya Kupası’nda 3 maçta attığı 3 golle dikkatleri üzerine çekti. Turnuvanın ardından oyunculara talipler çıkmaya başladı. Valencia’nın peşinde düşen Avrupa kulüplerinden biri de Fiorentina. Corriere dello Sport, sportif direktör Nicolas Burdisso’nun Katar’da devam eden Dünya Kupası’nı izlediğini, özel olarak takip ettiği bir takımda Enner Valencia’nın olduğunu yazdı.

Ocak oğlu olmazsa sezon sonunda

Fiorentina’nın ocak başında olmazsa, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Valencia’yı yaz döneminde kadrosuna katmaya çalışacağı kaydedildi.

‘Önceliği Fenerbahçe ama…’

33 yaşındaki forvetin menajeri Gonzalo Vargas ise Valencia’nın geleceğiyle ilgili gördüklerini söyledi: Çok sayıda ülkede ilgi var. Ekonomik olarak büyük birikim olan takımlar Valencia’yı yönetmeye, her zaman Fenerbahçe’nin önceliğine sahip oldu. Ancak diğer takımlardan gelen tekliflere ve ilgiye de kulak vermemiz gerekiyor.3-4 yıl daha Avrupa’da devam etmek istiyor.”

Fenerbahçe'ye sakatlık şoku!  Yıldız futbolcu sezonu kapatabilir

Fenerbahçe’ye sakatlık şoku! Yıldız futbolcu sezonu kapatabilirHaber Görüntüle

Dünya Kupasında döktüren Fenerbahçenin yıldızı Enner Valenciaya sürpriz talip

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *