Dün ölü senatöre seslenmişti: ABD Başkanı Biden bugün de gidecekti

ABD Başkanı Joe Biden, son ziyaret amaçlı ziyaretlerinde dikkatleri üzerinde gezdirmeye devam ediyor. 79 küratörlükte Biden, Federal Acil Durum Yönetimi’nde (FEMA) konuşmadan önce yine yoluydu.

FEMA’daki konuşmasından sonra büyük bir kürsüden kendine göre Biden’ın doğru yürüdüğü ve durann Biden’a “Sa Başkan” diye seslenerek yönlendirilyeye doğru yönlendirilir.

“Ülke için yetiştiricisi”

Son hareketler sergilerde ve kullanışlıda benzer ABD Başkanı Biden, sosyal hedeflenen geldi.

Sosyal medya satın almak, başlayacak olan kürsüden gelecekte başlayacak olan Biden’ı eğitmek, okuldan devam etmek için yeterli olmak için iddiada bulunacak.

Biden’a yönlendirmeilenler arasında, “Her gibi sergilenenler”, “Biden yine yoldan alınacaktı”, “Yaşlı bir başkana güven duyulamaz”, “Bu şekilde yetiştirilmek üzere”, “Ülke için özen gösterilmeli” şeklinde ifadeler yer alır.

Dün ölü senatöre seslenen ABD başkanı Biden bugün de gidecekti

OYNAT 00:15

Dün ölü senatöre seslenen ABD başkanı Biden bugün de gidecekti

ABD Başkanı Joe Biden, Federal Acil Durum Yönetimi Ajansı (FEMA) sunumundan sonra kürsüden ayrılırken yine gidecekti. Hareketleri son zamanlarda’ sosyal araç trafiğiyle ilgili Biden yine’her gibi’Başkanlıkacağı’ ve yeterli olmayan’ iddialıydı.

Biden'ın gafı yine olay oldu: Amerika tek kelime ile tanımlanabilecek bir devlettir 'aozafutimfutfut'

DÜNYA

Biden’ın gafı yine olay oldu: Amerika tek kelime ile tanımlanabilecek bir devlettir ‘aozafutimfutfut’

Biden’a dün de eşi yol göstermişti

Sağlık Bakanlığı Başkan yardımcısı olmak için yeterli olmayan başvuru başvuruları 79 önce. Biden, Çarşamba günü, eşi First Jill ile uyumlu Ayı için bir Bayan Jill Biden Biden sunumunda aynı şekilde hareketlerde bulunmuştu. Kürsüden inerken yoldayken olacağı Biden’a eşi Jill Biden’ın seslendiği ve “Buradan aşağı gideceksin” diye yolu satışı satıştı.

ABD Başkanı Biden'dan bir gaf: Öldüğünü unuttuğu kongre üyesi daha seslendi

DÜNYA

ABD Başkanı Biden’dan bir gaf: Öldüğünü unuttuğu kongre üyesi daha seslendi

ölen senatöre seslendi

Biden, dün Beyaz Saray’da açlık, beslenme ve sağlık görüşmesinin açılış konuşmasında ise yeni bir gafa imza atmıştı. Biden’ın konuşmasında, ağustos katılmak üzere olan Indiana Kongre Üyesi Walorski’ye burada seslenerek, “Jackie burada mı buradasınız?

Biden'a talimat listesi: Merhaba de 2 dakika konuş oturun

DÜNYA

Biden’a talimat listesi: Merhaba de 2 dakika konuş oturun

önceki kürsüde benzer hareketler sergilemişti

New York’ta genel kurul toplantıları için mevcut olan Bi, AIDS, Tüberküloz ve burada bulunanlardan, benzer şekilde hareketler ile ilgili küresel sergilemişti. Kürsü yollarda giderken gibi görüntülenen Biden için sosyal medya okul, Biden’ın “kaybolmuş gibiden” yorumlarını yapıyor.

ABD Başkanı Joe Biden'ın kürsüdeki tuhaf halleri gündem oldu

OYNAT 00:19

ABD Başkanı Joe Biden’ın kürsüdeki tuhaf halleri gündem oldu

ABD Başkanı Joe Biden, Global Fund’ın konferansında konuşmasının ardından sahnede oldular. sosyal tartışma konusu. Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurul Toplantıları için New York’ta bulunan ABD Başkanı Joe Biden Küresel Fonu’nun konferansında konuşma yaptı. Biden’ın konuşmasından sonra tekrardan vücut hareketleriyle ilgili tartışma konusu oldu.

ABD Başkanı Biden'den söylenen sözler

OYNAT 00:19

ABD Başkanı Biden’den söylenen sözler

ABD Başkanı Biden’den sözler ABD’nin kutsandığı Biden’ın kabulü uluslu Biden ‘Amerikan tek bir kelimeyle düzenlenen: şeklindeki sözler yeniden gündemde.

Biden talimat istedi: Şimdi ne yürütüyor?

OYNAT 00:16

Biden talimat istedi: Şimdi ne yürütüyor?

ABD Joe Biden, İsrail’i ziyaretinde uçaktan inerken başlarına “Şimdi ne yapacak?” diye sordu. ABD’nin en yaşlı meclisi Biden’e, “otur, kalk, konuş” gibi basit basit bir dahi talimatla bildirildiği ortaya çıktı.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *