Doya Doya Moda’da kapak! Yarışmacı çekti gitti Gülşah Saraçoğlu morardı!

Kısmetse Olur’un en çok konuşulanlarından Gamze Taşkın, Doya Doya Moda isimci yarışmacı olarak katılmıştı. Gamze Taşkın modası Gülşah Saraçoğlu ile kavgada stüdyoyu terketti. Gülşah Saraçoğlu deliye döndü. Yarışmacının bu firmasına sosyal medya üzerinden tepki yağdı. Kimileri Taşkın’a hak, kimi ünlü modacıya saygısızlıkta düşünürler.

abone ol

Kısmetse Olur kavgalarıyla yarışmaya katılan isim Gamze Taşkın Doya Moda yarışmasına katıldı. Değişimiyle de gelen Gamze Taşkın yarışmada ortamı gerdi.

Kısmetse Olur ve İşte Benim Stilim programı sonra bir ekrandan uzak kalan Gamze Taşkın Taşkın modalarından üyeleri Gülşah Saraçoğlu ile kavga etti.

Bir kere

Esra ve Zeynep adlı yarışmacılarla başvuruda bulunan kullanıcılardan Gamze, “Gamze konuşamıyor zaten, ben anlatayım” demesi üzerine Esra’ya sinirlendi.

Gülşah Saraçoğlu deliye döndü

İkili’yi gergine müdahale etti. Gülşah Saraçoğlu ise “Bak biz küçükken okulumuzdaki bir günlük bilgimizi isteyenlerimiz biziz. Bu sözlerden sonra ortam bir anda ortalık alevlendi, seslere yükseldi ve Gülşah Saraçoğlu konuşmasına izin vermen Gamze’ye “Bu ne saygısızlık?” diye çıkıştı.

Lafını söyleyip stüdyoyu terk etti

Doya Doya Moda Gamze “Ben saygısızlık karşılaştırması”dese de Gülşah Saraçoğlu “Haddini bil, her şeyi bilmiyorsun bari haddini bil” dedi. Gülşah Saraçoğlu’na bıraktı ve stüdyoyu terk etti.

‘Gü izin güle’ diyerek Gamze’nin gitmesini izleyen Gülşah Saraçoğlu, ülkedenle biraz ve o arada toplantı yapıldı. Modacının karşılaşmasından sonra Gamze diskalifiye edildi.

Yarışmacının bu firmasına sosyal medya üzerinden tepki yağdı. Kimileri Taşkın’a hak, kimi ünlü modacıya saygısızlıkta düşünürler.

Sosyal medyadan açıklama yaptı

Diskalifiye olmak üzereyken 500 bin takipçisinin Instagram hesabından bir paylaşım yapan Gamze Taşkın’ın içinde bulunduğum doya moda ya veda buradayım. Eve gidecek durumdayım hazırlayıp yurt dışında olacak. Hem iş hem de tatil bir seyahat olacak. . Uçak biletini evinden aldığında mini bir sohbette” dedi.

Gamze Taşkın yenidentu

İşte Benim Stilim, Kısmetse Olur gibi yarışmalarla Gamze Taşkın’ın estetikle biri oldu. Taşkın, estetik işlemlerden sonra tam olarak yeniden doğum. Kısmetse Olur’un kısmetlerini arayanların adayının alıcıları şoke etmişti.

Dört üye üyelerinden geçer notlar ve yükseklar seçimde yarışmaya katılan Doya Doya Moda’da yeni yarışmacısı Gamze Taşkın daha de ekranlarda boy gösteren bir isimdi. Kısmetse Olur ve İşte Benim Stilim ile televizyonda yer alan güzel yarışmacı 30 yaşında. ait bir marka markası var ve hizmet veriyor. 400 bin yakın takipçisinin sahibi Instagram hesabı vardır. Karşılaşılan fotoğraflarla birlikte etkileşmeler elde.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *