Diliniz bu renkyse dikkat! bir Hemen doktora tedavisi

Dilinizin rengi, etkileriniz için birçok bilgi verebilir. Eğer dilinizde renk değişikliği varsa bu birçok hastalığın nedeni olabilir. Yüksek yuva sorunu yaşayanlar, tek bir belirtiden bunu hemen anlayabilirler. Diliniz bu renkyse dikkat! bir Hemen doktora tedavisi…

Sağlıklı olmak, büyük parçalara sahiptir. Çünkü sağlıklı bir vücudunuz yoksa, güzel bir ömür sürmeniz de mümkün değildir. Bunu elde etmek için vücudunuzun içindeki belirtileri iyi okumalısınız. Sizin vücudunuzda bir sorun varsa, bazı organlarınız aracılığıyla soruna bir şekilde yaşamaya başlarsınız. Bu belirtilerden biri de dil renginde değişimdir.

Yüksek basınç, çeşitli sağlık sorunlarına kapı aralayabilir. Dikkat etmediğiniz süre boyunca de sonunda kaygı verici ölümlerle karşı karşıya kalırsınız. Tabi ki depolarınızın yüksek olduğunu fark edemeyebilirsiniz. Yüksek noktalar, arterlerde plak kullanımına neden olur. Bu da kan rejiminin yavaşlamasına, kalp krizine ve daha birçok şeye sebep olabilir.

DİLİNİZ BU RENKTEYSE DİKKAT!

Yüksek depolar, dilinizdeki renk değişikliğine sebep olabilir. Dil dışında bir morluk ya da mavilik varsa, dil altı damarlar koyuysa ya da eğriyse o zamana dikkat etmeniz gerekiyor demektir.

Mor dil rengi, kanın bulunduğu doğru şekilde dolaşmadığı bölümleri taşır. Ayrıca kanın vücut dokularına yeterli oksijeni iletmekte başarısız olduğu anlamında da gelir. Oksijen azısından zengin parlak kırmızı koyu kanın aksine, oksijen eksikliği anlamında gelen kırmızı kanın arterde dolaştığı anlam gelir.

Yüksek damarlarda birikerek plaklar oluşturmak. Kan düzenlemesini engelleyecek kan pıhtısı normalde söz konusu olabilir. Kalbinizin bir bölümünün kan hücrelerinde durursa, kalp krizi geçirmeniz söz konusu olur. Aynı zamanda karşılaşma ihtimaliniz de oldukça yüksektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *