Defne Joy Foster’ın ekinden olay açıklaması! “Defne, Hıncal Uluç’u kapıda bekliyor”

Hıncal Uluç’un ölümünün ardından açıklama yapan Defne Joy Foster’ın annesi Hatice Foster, “Defne onu kapıda bekliyor. diye sorunca ‘Kötü kaldı’ diye bağırmak istiyorum’ dedi.

Hıncal Uluç’un ölümünün ardından 2011 yılında hayatını kaybedenler Defne Joy Foster hakkında Söylediği sözler sosyal medyada gündem oldu. Foster 2 Şubat 2011’de Kadıköy Caddebostan’da Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde şüpheli bir şekilde hayatını kaybetti.

“CENAZEDE ‘HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’ DİYE BAĞIRMAK İSTİYORUM”

Hıncal Uluç’un vefatının ardından anne Hatice Foster gazeteci Mustafa Hoş’a evliliğinde bulundu. O konuşmayı anlatan Hoş, “Hıncal Oluç’un ölümüyle büyük bir çoğunluğu onun Defne Joy Foster zalimliğini aldı. Defne Joy Foster’ın annesi Hatice Foster ile görüştüm ve baktım baktım.

Hatice Foster; ‘Defne onu kapıda bekliyor. Zalim ve korkunç biri. Kızımı bir kez daha öldürmüştü. Cenazesinde imam ‘Merhumu nasıl bilirdiniz?’ diye sorunca ‘Kötü kaldı’ diye bağırmak istiyorum. ‘Hakkınızı helâl ediyorsunuz’ dediğinde de ‘Etmiyorum’ diye bağırmak istiyorum. Sosyal konuşmalarda yazılanları okudukça ağlıyorum. Benim yavrumu öldürdüler. Kızımı ne güzel anlıyorlar. Hıncal zalimine de pay veriyorlar. Herkese tek tek teşekkür ediyorum’ ifadelerini kullandı.” dedi.

NE OLMUŞTU?

Oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster 2 Şubat 2011’de Kadıköy Caddebostan’da Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde şüpheli bir şekilde hayatını kaybetmişti. Foster’ın vefatı tüm ülkede derin bir üzüntü yaratmıştı. 2 yıl boyunca tutuklu yargılanan Kerem Altan 12 Şubat 2015 tarihinde ‘yardım veya bildirim yükümlülüğünün yerine getirilmemesi’ cezasından 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılmış, hükmün açıklanması geri bırakılmıştı.

defne-joy-foster-kimdir-defne-joy-foster-kalp-14158192_5677_amp

Foster’ın annesinin 11 yıllık adalet arayışı da geçmiş ocağın sonunda sonuçsuz kalmıştır. Altan’ın gözaltına alınması soruşturmasına, Altan’ın herhangi bir kusurunun olmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı verildi.

Hıncal Uluç, Defne Joy Foster’ın ölümünün ardından kaleme aldığı köşe yazısında Foster için ‘Defne’nin ölümünde başarılı bir ‘Su testisi, su yolunda kırıldı’ olayıdır’ demişti.

Ekran görüntüsü 2022-11-21 095100

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Game of Thrones'un dilsiz celladı hayatını kaybetti!  tedaviyi reddetmiştiGame of Thrones’un dilsiz celladı hayatını kaybetti! tedaviyi reddetmişti
Programda şoke eden sözler... Programda şoke eden sözler… “Niye ya sevişmesin kız değil ki…”
Kazadan 10 dakika önce bana dedi ki...Kazadan 10 dakika önce bana dedi ki…

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *