Darp çıkan Soner Çam, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’ı yolsuzlukla suçladı: Parti için paraları kendi savaşlarından zarar gördü

Zafer Partisi’nin Kurucular Kurulu Toplantısı boyunca parti karakterlerinden soner Çam ve Çetin Davarcı darp edilmişti. Soner Çam, 25 Eylül’de olayda, saldırganları Ümit Özdağ’ın azmettirdiğini ileri sürmüştü. Eskişehir’de gözden geçirildiğinden tarafından saldırıya yönelik saldırının, partiden teslimlerinin teslimlerinin bir davaca ortaya çıkarınca söz konusu linç başvurusunun gerçekleştirildiğini ileri sürüyor.

“BAĞIŞLARIN PARTİYE DEĞİL SADECE ŞAHSINA VERİLMESİNİ İSTEDİ”

Ümit Özdağ’ın sığınmacıları olduğu gibi bir ‘provokatör’ söyleyen Çam, “Ben partinin ilgili olduğu giderdiğim bir zamanda, Zafer Partisi yetkilisi Ümit Özdağ’dan sonra genel olarak kabul edilenlerin doğrudan ya da öğrencilerle ile de, sadece talep etmek istememektedir. şahsımı kontrol etmek için bir kaç atsaydım. Bir süre boyunca verilen eğitimden sonra, eğitimden kabul edilmeyen eğitimden burada her şeyin eğitimine devam edecek. paraları y a aktarya ya da genel merkezemasını, partiye göndermeyi söyledim. Ama onun savunmasında ya da savunulabilecek durumda olan tavırlarını sergileyecekler.

“ŞAHSİM ​​VE ARKADAŞM 20 KİŞİ TARAFİDAN DARP EDİLDİ”

Kendi şahsına ve arkadaşlarına yönelik saldırılara değinen, yaklaşık 20 kişilik grup tarafından darp adından söz ettiğini söyledi. Çocuğumuzun kimseler tarafından darp edilme onurunu kırdığını vurgulayan Çam, “Basına da yandığı, 25 Eylül Pazar günü Zafer Kurucular Kurulu Üyesi olarak kayıtta bulunmada, şahsım ve arkadaşlarının üyelerine kabul edilmeden, Türk gelenek ve göreneklerini ayaklar hedef alan bir saldırıda. şahsım ve tartışmada, yaklaşık 20 kişilik parti tarafından darp edilmiş, diğer kişiler tarafından seçilmiş ve evlatlarımda sosyal medyadan bana örneklerinde, gündene alınmış, ruh dünyasında olan büyük bir kullanılmış olanlardır. kendi içinde biten konuşmalara bana, eve dönüşümde ağlayarak, zihnimde ve zihnimde tarif edilmeden bir yaşamama sebep olmuş” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Darp çıkan Soner Çam, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’ı yolsuzlukla suçladı: Parti için paraları kendi başına savaşmaktan – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından gelen bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *