Cristiano Ronaldo’dan Bruno Fernandes Yorumu

Portekiz’de Cristiano Ronaldo, milli takım kampında kendisine soğuk davrandığı belirtilen ve tokalaşma görüntüsü çok konuşulan Bruno Fernandes hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Portekiz Milli Takımı’nın yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, H Grubu’nda Perşembe günü Gana ile oynayacakları mücadele öncesinde düzenlenen basın toplantısında, Bruno Fernandes ile aralarındaki sorun olduğu iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Vatandaşı ile aralarında herhangi bir sorun olmadığını denemiş Portekizli futbolcu, “Bruno Fernandes’le yaşanan olaydan bir önceki hafta birlikte oynadık. dedi.

Bruno Fernandes, Cristiano Ronaldo’nun selamlaşması oturdu – İZLE

“Kurşun geçirmez biriyim”

Son zamanlarda Manchester United hakkında yaptığı açıklamalar hakkında açıklamaları yüklemeyi da yanıtlayan Cristiano Ronaldo, “Zamanlama her yürür. giyiyorum.” kullanım kullandı.

Cristiano Ronaldo ve Bruno Fernandes Yorumu #1

Bruno Fernandes ne demişti?

Cristiano Ronaldo ile bir sorunun olmadığını söyleyen Bruno Fernandes, “Videonun sesli izlediğini izlediğimde beni izlemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü Cristiano, şakalaşıyor. şeklinde konuşmuştu.

Ne oldu?

Manchester United’dan takım arkadaşı ve sahibi olan Bruno Fernandes’in, milli takım kampında Ronaldo ile zoraki tokalaşması dikkat çekti.

İkilinin soğuk diyaloğu, kısa sürede sosyal ortamlarda da en çok konuşulan anlatımdan biri haline geldi.

Cristiano Ronaldo ve Bruno Fernandes Yorumu #2

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *