Cristiano Ronaldo 20 milyon euroluk eve bakın ne yapıyor! Resmen açıklandı…

Suudi Arabistan’ın Al Nassr şirketlerine transfer olan Cristiano Ronaldo gündemimden düşmüyor. Yaptırdığı lüks malikanesi ile gelen Ronaldo 5 bin euroya Aşçı arıyor.

Cristiano Ronaldo ile sevgilisi Georgina Rodriguez, yeni yaptırdıkları ultra lüks malikanesine şef tutmakta zorlanıyor. Çiftin şefi işe almak için öne çıkarmak şartı belli oldu.

Suudi Arabistan’da inanılmaz bir özel maç oynandı. Cristiano Ronaldo’nun takımı Al Nassr ile Al Hilal’in karmasından oluşan Riyad All Star, Paris Saint Germain’i konuk etti. Mücadele Kral Fahd Uluslararası Stadyumu’nda oynandı. PSG sahadan 5-4 galip ayrıldı.

Maçın en iyi oyuncusu seçilen Ronaldo 2, Messi 1 gol attı. İki efsane yaklaşık 60 dakikalık oyun kalırken ilginç bir istatistik de gözlemin önüne serildi. Messi ve Ronaldo oyundan çıktıktan sonra, karşılaşmanın TV’den izlenme oranını yüzde 74’e düşürüldü.

Maçın ardından Ronaldo, Lionel Messi ile olan detayları paylaşarak şu ifadeleri kullandı: “Sahaya geri dönmek için çok zıt. Bazı eski dostları görmek de çok görünümü.”

Milliyet’e göre; Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan’a uyum sağlamak için elden gelen yapıyor ve bu şampiyonlukları, ailesi de Portekizli yıldızın yanında ve ülkeye ayak uydurmaya çalışıyorlar. Ronaldo, şu anda 2 yıl boyunca Arabistan’da kalma planı yapıyor. Ancak şu sıralar yıldız futbolcu astronomik bir ücretle Portekiz’de bir ev yaptırıyor.

Portekizli süperstarın geçen yıl memleketine hayali dönüşüyle ​​Manchester United’dan ayrılmadan önce Cascais, Quinta da Marinha’da bir arsa satın aldığını belirtilmişti. Ronaldo, Dünya Kupası’nın ardından Suudi Arabistan takımı Al Nassr ile sözleşme imzaladığı için şimdilik iki yılını burada geçirecek. Sözleşme sonunda aklaşık 20 milyon Euro gibi bir bedelle yaptırdığı yeni eve dönmeyi planlıyor.

Ronaldo ve sevgilisi Georgina Rodriguez, beş çocuklarını büyütürken hem geleneksel Portekiz yemeklerini hem de Japon lezzetlerini tatmak istiyor. MailOnline’daki haberlere göre, beş kez Ballon d’Or kazanan süper yıldız, Haziran ayında tamamlanacak olan şef olan yeni toplu konut için bir arıyor.

Al Nassr ile bu ayın başında sezonun başına 200 milyon Euro değerinde iki yıllık bir anlaşma imzalayan 37 yaşındaki oyuncu, şef için ayda 5 bin Euro verecek. Şimdiden bazı çalışanlar işe alınsa bile henüz suşi yapacak bir şef bulunamadı.

544 metrekarelik bir bahçeye sahip olacak olan villada tenis kortları, spor salonu, açık yüzme odası ve 20 araçlık bir garajı olacağı belirtildi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *