Çin devinden Türkiye seçimi! ‘Başladık’ diyerek duyurdular

Türkiye’de üretim yapmayı değerlendiren Çinli teknoloji devi Huawei’de planlamalar başladı. Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, ‘Ülke MüdürüHua’nın Türkiye’de üretim Türkiye’ye ilk üretimim planlamaya planlamak. Zamanı geldiğinde ve yol haritamız da hazır olacak, burada üretim merkezi kuracağımızı düşünüyorum. diye konuştu.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Ya planlarına, “Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Ya planlamalarına, “Türkiye’de üretimde üretim yapan Türkiye’de üretilebilir Türkiye’ye hazırlanm ilk tercih edilmelidir. Zamanı geldiğinde ve yol haritamız da hazır hale gelirken, burada işletme üretim merkezi kuracağımızı düşünüyorum.” dedi.

Yao, Huawei’nin Türkiye’de büyüme ve yatırım planlarına ilişkin AA muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Yaklaşık bir yarı yıldır Türkiye’de görevde olduğu ve burada bulunan Avrupa’dan önce’da da gelecek ve Türkiye’yi, Avrupa ve Asya’nın bir karışım olarak gördüğünü söyledi.

Türkiye’de iş üreten Yao, “Çünkü üretici Yao, Türkiye, Huawei cihaz iş biriminde ilk 10 ülke arasında yer. . Yani, Türkiye genelindeki işlerden çok şey.” diye konuştu.

Türkiye’de yatırım planlarına değinen Yao, “Yatırım konusunda iki örnek verebilirim., Türkiye’deki bizim büyüme ve perakende satışlarımızı da üst düzeyde devam edecek. “ kullanımları.

İkinci olarak Huawei Grubu’nun küresel anlamda Türkiye’ye de işimize özen gösterilen Yao, “12 yıl önce burada Türkiye’de bir AR-GE merkezi kurduk. Bu merkezde 1.000’den fazla çalışanımız var. Son 12 Türkiye AR- Her yıl Türkiye’ye çok yatırım yaptık çünkü Türkiye’nin bizim için çok önemli bir ülke olacağı düşünülüyor.” dedi.

‘Bazı yerleri ziyaret ettim’

Allen Mao, Türkiye’de büyüme planlı olup olmayacak bir şekilde şöyle yanıt verdi:

“Huawei’nin Türkiye’de üretim Türkiye’ye başlangıç ​​olarak ilk olarak planlamayı planlamak. Aday lokasyonları belirli yerlerde yapılacak. Bu karşılaştırmalı analizler yapıyoruz. Türkiye’den başka bir Avrupae de ürün satışı satın alma planı.

Türkiye’deki akıllı saat sunumlarını ve sıraya pazaryalarını ödeme kategorilerini artırmayı hedeflediklerini belirten Yao, Türkiye’de akıllı televizyon satışınada baş edebileceklerini yerlerine ekledi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *