Çekya’da 70 bin kişilik hükümet stratejisi protesto

class=”medyanet-inline-adv”>

Çekya’nın içinde bulunans Prag’da toplanans bin kişi hükümet protesto gösterileri. Düzenlenen protestoya karşı muhalefet partileri ile çok sayıda sivil toplum kıyafeti desteği verdi. Gösteride Tarım eski Başkanı Zdenek, Enerjide Uzman Departmanı Vladimir Stepan, SPD Prag Uzmanı Jan Jiri Ekonomi Üniversitesi, Vladimir Stepan, SPD Uzmanı Triko Odası, Kobza, Salon Başkanı Zuzana Majerova, komünistlerin başkanı Josef, Ekonomist ve Ekonomist ve Miroslav Sevcik katıldı. Göstericiler, binanın geri alınmasını ve yeniden tasarlanmasını ve yerelin yeniden tasarlanmasından kurtarılmasından yararlanıldı. Gösteride küçüklük ve gaz gösterileri ile ve Rusya ile düşürülmekte olan sözleşmeler yapılır. Göstericiler, AB ve NATO sloganları atarak, hükûmet kullanımıya çağırdı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Organizatörün amacı, elektrik ve gaz olmak için konuşmada “Gösterimizin amacı, elektrik ve gaz olmaktır. baskı yapmaya devam ediyor. Hükümet AB’ye NATO’ya boyun eğmekten vazgeçmeli ve Çekya’yı düşünmelidir” dedi.

“BAŞBAKAN BELKİ UKRAYNALI, BELKİ BRÜKSELLİ AMA ASLA BİR ÇEK DEĞİL”

Trikolora Partisi (Üç Renk) Genel Zuzana Majerova konuştuğunda, konuştuğunda, genel politikasını eleştirirken, “Çekmek için var. Bu bizim savaşımız değil.

“GÖSTERİCİLER RUSYA YANLIŞI KİŞİLER”

Protestonun paketinde bulunan Petr analala, “Bunlar tüm güçler. Bunlar, Rusya’daki yetiştiriciler.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *