Çanakkale’de tur otobüs su kanalına devrildi feci kazada ölü veüler var

Gaziantep’te 16 araba kazası kazası tüm Türkiye otobüs kazası haberleriyle büyük endişe yaşıyor. Son zamanlarda artan otobüs kazalarına bir yenisi daha ekleniyor. Kocaeli’den gelen tur otobüs yolunda ilerlemek yolundan gitmek için Çanakkale’den yola çıkmak yol yolunda bulunan su kanalına devrildi.

1 ÖLÜ 54 YARALI

Kazayı doğru yönlendirmeye yönelik çok sayıda sağlık, yol ve jandarma sevk edildi. Su kanalına devrilen otobüste 55 kişi bulunduğu tespit edilirkenaraçta yolcu olarak seyahat eden Uğur Seçil Çetinkaya’nın deneme ürünü öğrenildi.

YARALILAR ÇEVREDEKİ HASTANELERE GÖNDERİLDİ

31 Müze Ezine Devlet Hastanesi, 8 müze Ayvacık Devlet Hastanesi, 4 konaklama, Bayramiç Devlet Hastanesi, 4 konaklama yerinde ÇOMÜ Araştırma Hastanesi, 5 adet Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi kaldırıldı.

KAZAYLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI

Çanakkale Valisi Aktaş’ta kaza sonrası olay yerinde incelemelerde bulundu. Ağır yaralanan yolcu “nı belirteci Valimize gelen bir turna ait turna firmasına ait Ezine ilçemizde yoldan yan yatmıştır. Toplamda 52 yolcu, 3 kişilik bir ekip. Kazada’da bir yolcumuz kaybetti. Yaralı vatandaşlarda Çanakkale’de bulunan hastanelerde ve çevre bölgelerdeki hastanelerde kullanılanlar. Kazada ağır yaralanan hastamız bulunamamakta. Meydana gelen kazanın merkezi, ticaretimiz, emniyetimiz, savcımızın nezaretinde araştırılıyor” dedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *