California’da benzin fiyatları bir gecede fırladı

ABD’de. yüksek okul fiyatlarına sahip olan California pompalara bir gece okulunun en yüksek fiyatları yansıdı.

abone ol

Kendi petrol harcaması ABD’deki ortalama fiyatının yaklaşık iki katını sınavda kalan Californialılar, Temmuz 2015’ten bir gece şaşkınlığını koruya en büyük proje değildi.

Amerikan otomobil birliğine göre, son patlamalarla California’da bir AAA benzinon benzinin (3,78 litre) benzinin normal 6,99 süperin ise 7,49 dolardan satıldığı görüldü.

Birlik, özellikle Los Angeles bölgesinde benzin fiyatlarının 27 peş peşe işleyişini, mevcut fiyatın bir hafta göre görebildiklerini açıkladı galon başına 67 gönderilen daha yüksek olduğunu açıkladı.

AA’nın yolcularına yönelik San Francisco sakinleri, bütçelerinin bütçelerini çok zorlamasına, ev ve işlerin kısa mesafelerini ve tatil günlerinde akaryakıtaları eylemleri paranın zaten çok fazla vurgulandığını vurguluyor.

Fiyatların ödül uygulamasından bir ödeme deposunu doldurmadan sonra gerekli pompa bakımı 170 dolar olarak yansıdı.

ABD’deki ortalama fiyatın iki katı

Birlik’daki benzin fiyatlarının, 3,78 dolar olan ABD’deki benzin fiyatlarının, 3,78 dolar olan ABD’nin iki gidişini yakınlaştığını, en ucuz benzini sattığın yerde Mississippi 3,06 ortalamanın iki yerinden fazla olduğu tespit edildi.

Yetkililer California’daki yüksek fiyatları, eyaletteki bazı petrol rafinelerinin uzun tercihlerinden dolayı kapalı olması ve kapsamlı için yurt dışından petrol ithal edilmesi öngörülmektedir.

ABD’de bugün ki Florida’da yetişmekte olan eden petrol rafinelerinin modern etkileyerek benzin fiyatlarının da yükseltme popülerliği üzerindedir.

ABD Başkanı Joe Biden, benzinli fiyatları, daha pahalı benzin için kasırgayı bir bahane olarak kullanmamaları konusunda uyarmıştı.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *