Bursa’da gülümsemeden anlar! Cumhurbaşkanı Erdoğan onay belgesini imzaladı! Lise öğrencisine açık çek…

Bursa’da düzenlenen “İlk Oyum AK Parti’ye, İlk Oyum Erdoğan’a” gençlerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, takdir belgesi verdiğini söyleyen ve hediye ile imza isteyenler imam hatip lisesi öğrencisi Sude Esmer’in takdir belgesini aldı.

‘KIZIMIZA AÇIK ÇEK VERİYORUZ’

Erdoğan’ın söz vermesi üzerine programda bulunan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, karnelerini alan yaklaşık 19 milyon öğrenciye tatilde okumaları için kitap hediye ettiklerini belirterek “Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirnamesine imzasını attığı için kızımıza açık çek veriyoruz. Ne istiyorsa biz Milli Eğitim Bakanlığı olarak karşılayacağız.” dedi.

AA-20230122-30063004-30063002-CUMHURBASKANI_ERDOGAN_ILK_OYUM_AK_PARTIYE_ILK_OYUM_ERDOGANA_PROGRAMINDA_GENCLERLE_BIR_ARAYA_GELDI

Öğrencinin dizüstü bilgisayar seçeneği üzerine Bakan Özer, programın bir sonraki bilgisayarına hemen vereceklerini söyledi.

BAKAN ÖZER’DEN GÜLÜMSETEN CEVAP

Salondaki takdir alan onların el kaldırmasını isteyen Erdoğan, “Maşallah, Mahmut Bey burada takdirname alanları çok.” demesinin ardından Özer, “Takdirnamamızı Cumhurbaşkanımıza imzalatanlara hediye veriyoruz.” dedi.

“Bu kadar takdirnamenin olduğu bu toplantı her türlü takdirin üzerindedir.” Sahip olmak isteyen Erdoğan, “Ben geleceğim ki Bursa evelallah bu seçimlerden eşsiz bir sonuçla gelecek. Başarılarınızın devamını milletimize nasip etsin.” diye konuştu. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Üç aylar ne zaman?  İşte üç aylar duası, tesbihi, ibadetleri!Üç aylar ne zaman? İşte üç aylar duası, tesbihi, ibadetleri!
Mansur Yavaş'tan açılış töreninde 'cumhurbaşkanı' açıklaması!Mansur Yavaş’tan açılış töreninde ‘cumhurbaşkanı’ açıklaması!
Kan donduran olay!  Sokak ortasında 10 kurşun sıktı, sonra...Kan donduran olay! Sokak ortasında 10 kurşun sıktı, sonra…

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *