Bugünün müjdesi akaryakıt ve otogaz oldu! Benzin motorin ve LPG’ye indirim: Az önce duyuruldu

Akaryakıt fiyatlarına gelecek peş peşe zamlar merkezlerin indirim haberlerini araştırmasına neden olduğu tüketek son dakika haberine göre akaryakıt ve otogaza indirim değerlendirmesi yapıldı. Akaryakıtta günün garantisi verildi. İndirimin Petrol Ofislerinde mevcut olacağı ek Yapı Kredi kartlarıyla yapılacak akaryakıt alımlarında 250 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde para hediye geleceği bildirildi. Kazanılan bu para puanlarla beraber toplam tutarlardan indirim yaptırılacaktır. Buna göre Dünya üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Yapı Kredi kredi kartı ile farklı günlerde 4 adet 250 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 70 TL’ye varan Yapı Kredi Petrol Ofisi Puan Hediye borcu bildirildi.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Kampanyaya katılmak isteyenler için son tarihin 15 Şubat 2023 olduğu belirtildi. Kampanya hakkında yapılan duyuruda 1 Ocak – 15 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Petrol Ofisi tesislerinden tek içerikleri ve farklı eşyalar 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı , Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi gidiş, 20 Şubat 2023 hattından akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 50 TL Petrol Ofisi Puan kazanacağı aktarıldı.

Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılanlar, 50 TL’ye ek 10 TL, sitede 60 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az kişi POS’ta QR Kodu ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 60 TL’ye ek 10 TL, toplam 70 TL Petrol Ofisi Puan hediye notu de aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Ayrıca Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 50 TL Petrol Ofisi puanı daha fazla hediye ediliyor. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 50 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir.

Petrol Ofisi istasyonlarında POS’ta QR Kodu ile tek gidişatı 250 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL Petrol Ofisi Puanı hediye olarak alınır. Kampanya “Petrol Ofisi istasyonlarında toplam 60 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyası ile bir yapılabilir. Her iki kampanyasından da yararlanabilmek için ve toplam 70 TL Petrol Ofisi Puan kazanmak için World Mobil’den “Petrol Ofisi’nde toplam 60 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyasına katılım için bir harcamanın POS’ta QR Kodu ile yapılması gerekmektedir.

POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Petrol Ofisi istasyonlarında POS’ta QR Kodu ile yapılacak harcamalar dahildir. POS’ta QR Kodu ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kodu ile ödeme gidişatını belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay düğmesine tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil aygıtın “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i alarak “QR Kod ile Ödeme” ”ye kullandığınız QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okuyun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanım işlemleri dahil değildir.

EN FAZLA 120 TL PUAN KAZANILIR

Kampanyayı yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 50 TL Petrol Ofisi puanı hediye edilecek. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında 120 TL Petrol Ofisi puan kazanacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanıcı İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterilere dahildir. Sadece son 90 gün içinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 50 TL Petrol Ofisi puanı kazanabilecektir. Harcamasını sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi Bireysel TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR Kod ile ödeme kampanyasından yararlanarak 10 TL Petrol Ofisi puanı ekstra olarak kazanabilecektir, QR kod ile ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir. Yapı Kredi POS sahibi esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme bireysel kartlarından ödeme yaparak en fazla 120 TL Petrol Ofisi puan kazanabilecektir.

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart müşterilerinin kampanya patlaması için ilk alışverişten önce Petrol Ofisi yazıp bir dökümünden oluşan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e tutmaları gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS ücreti tahsil edilmektedir.

KULLANILMAYAN PUANLAR GERİ ALINACAK

Kampanya kapsamındaki Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Petrol Ofisi istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Petrol Ofisi Puan’lar 20 Şubat 2023 tarihinde yüklenecektir. Petrol Ofisi Puan’larının son kullanım tarihi 21 Mart 2023 olup, kullanımının Petrol Ofisi Puan’ları 22 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’lere özel ekstra yüklenecek 50 TL Petrol Ofisi Puan’lar da 20 Şubat 2023 tarihine kadar yüklenecek olup, 22 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *