‘Bu sefer hedeflerinde gencecik bir kadın var!’

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programı yorumcularından Bircan Bali Önceki akşam ünlü bir ismin intihara teşebbüs iddia etmiş isim vermemişti.

Yeni bir açıklama daha yapan Bircan Bali o ismin Hafsanur Sancaktutan biri sürmüştü.

“BENİ VE AİLEMİ ZOR DURUMDA BİRAKAN BİR HABER”

İddiaların ardından Hafsanur Sancaktutan’dan açıklama geldi.

İddiaları kesin bir dille reddeden oyuncu, “Biraz önce TV’de yayınlanan bir dergi beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı” demişti.

Sancaktutan şöyle konuşmuştu:

Tek söyleyeceğim 22 yaşındaki ailesini, işlerini ve hayatını çok yedi bir gencim! Böyle bir habere maruz kalmak için kalmak için çok yola çıkıyor. Basında ve sosyal ortamlarda bu hakkında vicdanlı davranılacağına dair, habere itibar edilmeyeceğini.Hassasiyet gösteren herkese teşekkür ediyorum.”

Haberinin arkasında duran Bircan Bali, “Bileklerini göstersin” demişti. Bunun üzerine Hafsanur Sancaktutan bileklerini gösterip fotoğraf paylaşmıştı.

HADİSE’DEN DESTEK GELDİ

Yaşayanların ardından iddialarını ısrarla sürdüren Bircan Bali’ye tepki üstüne tepki geldi. Hadise de sessiz kalamayıp sosyal medya hesabından Hafsanur Sancaktutan’a destek oldu.

Hadise “Bu sefer hedeflerinde gencecik bir var! Yine aynı tavırlar, aynı rakipler, aynı hadsizlikler bir dünyayı bir kez açıklamak zorunda bırakıyorlar. yetkili birim olan RTÜK’ün gereğini artık yapar” dedi.

Bunun üzerine Bircan Bali ise Hadise’ye sinirlenip bu mesajı paylaştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *