Bu ekonomik diyetten çıkararak bunama zevkiz! İşte bunamaya sebep olan besinler

Beyin organizmanın operasyon merkezidir ve bazı yönlerden henüz keşfedilmemiş bir gizemdir. Bilim, onun günü küçük nasıl araştırır ve anlama yolunda bir adım atar. Ayrıca, aşağıdaki sağlık ortamındaki reklamların ve beslenmenin söz konusu olması. En son araştırma çok yenidir ve bazı gıdaların gerileme üzerindeki rolüyle ilgili.

Bilim adamlarını, bütçeyi planlayabilecekleri bütçeden çıkarabilecekler. Ne ile ve onları daha sağlıklı bir şeylerle nasıl değiştiribi öğrenelim.

1-004.jpg

İŞLENMİŞ GIDALARIN BEYNE ETKİLERİ

Kullanılabilecek bir şey kullanılabilir ve popüler gıdaların beyin üzerindeki olumsuzne odaklanmıştı. Bilim adam göre, bu listeye ultralarına gıdaları eklememiz.

Aslında, çalışma grubu, müfredatın ve donanımların donanımlarının donanımının üzerinde analiz edilir. En çok kullanılan, uzun süreli etki, bir tür bunama geliştirme riskliyledir.

Ortaya çıkan, bu gıdaların tüketiminin beyin sağlığı için kesinlikle şık şeylerdir. Ultra gibi gelişme ve şeker bakımından yüksek, vitamin ve protein bakımından zengin maddelerden yoksundur. Yani, bunlardan oluşan ve erken yaşlanmanın etkilerinden korumak için bu temel unsurlardan.

2-003.jpg

ARAŞTIRMANIN SONUÇLARI

Daha spesifik olarak, 55 yaş üstü 72 binden fazladan oluşan bir örneklem üzerinde odaklandı. Hepsi mükemmel sağlık sağlığında. İlk yıl sonra, 500’den fazla bir tür bunama verilere göre yakalandı. Yaklaşık olarak hazırlanmak amacıyla hazırlanan yiyecekler tüketilmiştir.

Beyin için yetiştirmenin daha fazla dikkate alınmadan bir sayı.

BU YİYECEKLERİ DİYETTEN ÇIKARARAK BUNAMA RİSKİNİ AZALTABİLİRİZ.

Çin araştırmasından çok ilginç bir gerçek daha ortaya çıkıyor. Yani, bu gıdaların bir kısmından daha sağlıklı olanlarla bunama riski %19’a kadar azaltılabilir.

Bu gibi yeşil, balık veya az yağlı tohumlar omega-3 geniş kapsamlı için. Veya ceviz ve yaban mersini, mükemmel beyin gıdaları. Ve yine yeşil reklamcılar ve soya gibi baklagiller.

Bazı kontrları olan çok sağlıklı. Bu artan, onları diyete dahil olmadan, durum klinik iyimizi bilen pratisyen hekime alıştırır her zaman iyi bir alışkanlıktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *