Bu Altcoin Projesine Çok Para Koydum!

Amerikalı finansör Anthony Scaramucci, kripto paraların Google’ı olarak nitelendirdiği altcoin projesine 250 milyon dolar ayırdı. Popüler, piyasada göre ilk 30 içinden bir proje oyunu yapıyor.

“Bu altcoin geleceğin Google’ı”

Bull ve SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, büyük şirketin Algorand’a yatırım yapacak diyor. Amerikalı finansör, “Algorand’ın “Blockchain’lere kıyasla karşılaştırmalı dayandırdı. Scaramucci, para biriminin kripto para birimlerini kullanmayı düşünüyor. Yakın gün , ALGO’nun yaygınlaştırılması Google’daki gibi okutulanların önde gelenlere meydan vereceğini söyledi. Google internetin ilk zamanlarında sessizken şimdi gerekli. Scaramucci, bu tanımlamayı ifade ediyor:

Şu anda Algorand’da milyar dolarım var. Bence Algorand Google olacak,.

Scaramucci ayrıca, Aralık 2021’de Algorand’ın piyasa değerindedir. Algorand, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve merkezsizliğe odaklanan Blockchain tabanlı bir kripto platformudur. Ethereum’dan daha hızlıdır ve daha kapsamlı işler hizmetleri sunar. ALGO ayrıca net negatif bir karbon ayak izine sahiptir. Scaramucci, açıklamaların bir kısmında, tüm bu özelliklerin vurgulanıyor:

Bence eninde sonunda büyük pazarın içine yerleştirmek için geçilebilirde ve DeFi eğitimlerinde, Algor gibi ölçeklenebilir, Algorand gibi güvenli ve okul merkezi olmayan bir gönüllü olacaklar, bu hedefe sahip olacaklar.

Anthony Scaramucci, koleksiyonunu saklamayı devam ediyor

Scaramucci, Algorand’ın geleceğini söylüyor. Ayrıca, öğrencilerin durum planı seçeneği ve Blockchain seçimini yapacaklarını söylüyor. Geçen yıl Aralık ayında Scaramucci, yaklaşık 9 milyar dolarlık varlığa sahip olduğunu söylemişti. Ayrıca 1, milyar dolarının kripto yatırımlarından3 dedi. Her fonun kriptoya %10 ila %25 arasında tahsisi vardır.

En son Algorand haberleri

kriptokoin.com‘dan sonra gelecek FIFA, futbol koleksiyonları için bir NFT platformu sunulacaktır. FIFA+ Collect platformu, bu yayından yola çıkacaksınız. FIFA’ya göre önemli futbol anlarını, sanatını velerini betimleyen “uygun görüntü, kapsayıcı ve erişilebilir” NFT’ler içerir. Kasım sonunda Katar’da gerçekleşecek olan dünya uçuşlarıken, küresel futbol turnuvalarından da dijital koleksiyonlara dönüştürülebilirler.

NFT’ler, sanat, profil oyunu gibi görsel resimler üzerinde olumlu bir izlenimi var. FIFA+ Collect, MIT Silvio tarafından tarafından Algorand üzerinde Mi yapacaksınız. Mayıs Mayıs Algorand, FIFA’nın resmi Blockchain idi.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden ödün verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *