Bu Altcoin 50x Yapacak! Türklerin Favorisi, İlk 20’de! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 Dakikalar

1 milyar doların üzerinde varlıkların kurumsal varlıkların yönetim şirketi baş yatırım görevlisi Türklerin yoğun ilgi gösterdiği altcoine işaretledi. Ünlü isme göre bu altcoin 50x potansiyeline sahip ve birçok adamlar Ethereum gibi daha az büyüme potansiyeline sahip seçenekler yerine bu tarz alternatifleri değerlendirmeli. Peki hangi altcoinden sahip oluyoruz?

Çığ Geleceği

Morgan Creek Capital CIO’su Mark Yusko, Avalanche’ın bir sonraki boğuşan kripto para birimini diğer altcoinlerden çok daha iyi performans gösterebileceğini söyledi. Paul Barron ile yaptığı yeni bir röportajda kripto uzmanı, Bitcoin (BTC) ve genel dijital varlık varlığının başarılı olduğu süre boyunca akıllı sözleşme platformunun bir sonraki boğa kullanıcı tüketiminde değerini 50 kat artırabileceğini söyledi.

“Bu ekosisteme yatırım yapmanın anahtarı çeşitlendirilmesidir. Tüm yumurtalarınızı tek bir sepete koymayın. Bitcoin‘de büyük bir paya sahip olmak istiyor, tamam. Ama düşünecekseniz, eğer Bitcoin’leri düşündükleri kadar başarılı olursa, en iyi performansı gösteren Bitcoin olmayacaktır. Bugün 400 milyar $’dan 4 $’a çıksanız bile bu 10 kat kazanç anlamı geliyor. Ancak Çığ (AVAX) gerçekten ara katman haline gelirse belki 50 kat artabilir”.

AVAX Parası

AVAX fiyatı yazının hazırlandığı sırada 18 dolardan alıcı buluyordu. Ülke çapında beri yaklaşık %68 oranında değer kazanan AVAX özellikle Amazon duyurularından önemli ölçüde yararlandı. Bununla birlikte Bitcoin’in %40’lık yükselişi de onun rallisini yaygınlaştıran önemli bir factor oldu. Piyasa değeri 5,7 milyar dolar olan Avalanche, en büyük 17’nci kripto paradır. Emin Gün Sirer tarafından alınan proje özellikle Türklerin yoğun ilgisiyle tanınıyor.

Yusko ayrıca kriptonun getiri potansiyelleri ile İnternet Protokolü (IP), İletim Kontrol Protokolü/İnternet Protokolü (TCP/IP), Dosya Aktarım Protokolü (FTP), Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP), Köprü Metni Aktarım Protokolü (HTTP) ve World Wide Web (WWW) gibi internet kaynakları arasında bir benzetme yapıyor.

Web3‘ün üstünde… Bitcoin’in temel katmanı, Filecoin’in FTP, Ethereum’un WWW ve Cosmos, Polkadot, Avalanche’ın SMTP, HTTP, hangileri olduğunu bilmediği sadece iddia isteyebilir. Ancak vazgeçilmez olacak 5-6 tane çözüm var”.

Yusko yeni internetin yani Web3’ün farklı gelişimine sahip bazı altcoinlere çok büyük krediler yükleyeceğini düşünüyor. Bunu yukardaki açıklandığı üzere IP, TCP/IP, FTP, SMTP, http ve WWW gibi mevcut internet yapı yapı taşlarıyla örneklendirerek yapıyor. Zaman Yusko’nun haklı olup olmadığını hepimize gösterecek.

Sorumluluk reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının bilincinde olmalı, kendi araştırmaları yükselmelerini sağlamalıdır.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *