Bitcoin’i Unutun! İngiliz Evening Standard En İyi 5 Altcoin’i Sıraladı › CoinTürk

Okuma Süresi: 4 Dakika

En büyük kripto para Bitcoin‘in (BTC) ortaya çıkışının ortaya çıkmasından bir gösterimlarca ortaya çıktı. CoinMarketCap’in için şu anda varlığın en az 20 binden fazla altcoin var. Altcoin’ler, özellikle sunulanları ek özellikleri gözden geçirme konusunda yatırım portföyünü çeşitlendirme konusunda iyiler. İngiliz Evening Standard, 2022 Bitcoin’e alternatif olarak ekonomik olarak en iyi 5 alt altayı sıraladı. Listede başta en büyük altcoin Ethereum (ETH) olmak gözde yerde altcoin yer alıyor. İşte Evening Standard’ın listedeki altcoin’ler.

Ethereum (ETH)

Ethereum ağının site yapısı Eter (ETH), dünyanın en büyük ikinci kripto parası ve en büyük altcoin’i. Ethereum, merkeziyetsiz uygulamalar, akıllı sözleşmeleri ve seçilecek olan NFT’lerin elde edilebildiğinden bir yazılım platformudur.

2015 yılında işletme ürünen ETH, yazının 24 yazısına göre 3′ saldırıle bin 544 dolardan saldırıp saldırıp. ETH’de tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) 16 Kasım 2021 tarihinde 4 bin 891 dolarla kaydedildi.

Bitcoin Nakit (BCH)

Bitcoin Nakit (BCH), en kripto paradan ayrılarak bir araya gelen bir grup daha fazlanın, orijinal Bitcoin blok içinde artırarak daha fazla işlemin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini 2017’de Bitcoin blok zincirinin bir kesiminde zorlanma için kaldırılır.

Bitcoin Cash’in sayısı Bitcoin’de olduğu gibi çalışma kanıtı (PoW) 21 milyon adet ile sınırlıdır. Yazım gün içinde 24 gün kaydettiği 0, 40 yükselişle 116, 88 dolardan gören gören BCH‘da ATH 20 Aralık 2017 tarihi 4 bin 355 dolarla kaydedildi.

Litecoin (LTC)

Bitcoin’in en eski kampanyalarından biri olarak 2011’de kampanya sürülen Litecoin (LTC), kripto paradaki gibi iş en büyük (PoW) konsensüs davasını iyileştirme. Bu mekanizma sayesinde Litecoin madencileri, ağdaki işlemler doğruBlockchain’e işlemleri yeni olay LTC ile tercih edilir. Litecoin madenciliğinde Bitcoin madenciliğinden farklı olarak daha yeni olan Scrypt özelliği kullanılır. Bu sayede ağdaki işlemler Bitcoin’den daha yeni ürünler.

Yazım gün içinde 24 gün kaydedildi. 4, 83 yükselişle 60,07 ATH 10 Mayıs 2021 tarihinde 412 dolarla yapılan işlemlerden LTC’de yapılan işlemler kaydedildi.

Solana (SOL)

Ethereum gibi solana Blockchain’i de merkeziyetsiz uygulamalar (dApps) barındırmak için inşa ettirilen bir proje. Göreceli olarak yeni Solana ve ağın yerel yapı SOL, 2020’de aktarılıyor.

Solana ağındaki reklamlar bir projeye benzetilebilir. Bu da ağın başarılı neden oluyor. Solana Blockchain’ine bir kanıtlama konsensüs için yardımcı olur ve bu konsensüs eğilimi ile Solana gözünden 65 bine kadar gerçekleştirilebilir.

Yazımla ilgili 24 gün boyunca, yüzde 1,58’lik bir acıyla 31,12 dolardan görenlerden SOL‘da ATH 6 Kasım 2021 tarihi 260,06 dolarla kaydedildi.

Cardano (ADA)

2017 yılında Ethereum’un oluşturacağı oluşturulacak ADA, Cardano Blockchain’in yerel yapısıdır. Cardano, iş ispatı (PoW) değişkenlerini kontrol etmek için bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs hafifliği.

Çalışmanın Kanıtı kırılmasında kullanılan kriptografiyik için yüksek elektrik kullanmak için kullanmakta olan madencilik cihazlarını yerine kullanmakta olan bir kişi olma konusunda doğrulayıcı olma şansına sahip olmak için elindeki ADA’ları hissesi bir bakıma riske tar. kardano Blockchain’i bu sayede emsallerinden çok daha az enerji tüketir.

Yazım bugün kaydedildiği kaydedildiği için 2,30 muhtemelle 0,4678 alınıp satılan ADA’da ATH 2 Eylül 2021 tarihi 3,10 dolarla alındı.

Dogecoin (DOGE)

Kripto paraların bir parodisi olarak dizilen Dogecoin, ünlü milyarder Elon Musk’ın verdiği destekle hızla yükseliyor ve en büyük köpek kripto parası oldu. DOGE, ilk olarak 2013 yılında kripto borsalarına girdi ve Litecoin’den türetilen dağıtık defter teknolojisini kullandılar.

umut kripto para, 2021 Köpek Mayısları 0,7376 dolarla ATH’ını umut ediyor. DOGEyazıldığı 24 gün içinde yüzde 0,63 hüzünle 0,06165 dolarda görüntülerde.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *