Bir zaman kek yedim… Peki bu kadar ısınmak için ne kadar yapmam gerekiyor? Bilim adamlarından bilim araştırmak!

oluşturulma Tarihi: Eylül 30, 2022 12:17

Dengeli beslenmek sağlıklı ve uzun bir hayat için olmazsa olmazların en başında geliyor. Ancak de bizim canı zaman zaman abur cubur yemek istiyor. Bu sefer de kalorileri nasıl ne kadar kadar yakabileceğimizi bilemiyoruz. Oysa bilim insanlarının bu karşılaştırması için bir var var!

class=”medyanet-inline-adv”>

Davranış bilimciler, yemek öğretmek için ne kadar egzersiz yapılmaması gerektiğini söylüyor.

“Bu makarna yakacakları için 90 dakikaya kadar ulaşmanız gereken gibi bilgilerini içerenlerlen, mevcut olan kullanımda sizin için sınırlı olan çok fazla şey bulabilecekler.

YOĞUN KATILIMLI DENEY YAPTILAR

Loughborough tarafından Melbourne’deki Uluslararası Obezite Kongresi’nde isteğe bağlı, 2 bin 600’den fazla sayıda Üniversitesile bir anket yaptı.

Genel olarak, yüz 41’i, trafik sistemlerini tercih eden yüzde 27’ye kıyasla, kalorileri yakmak için gereken egzersizi belirtmek sistemi daha kolay buldu.

Bir kek yedim… Peki bu kadar yapmamak için ne kadar yapmak zorunda değilim Bilimden düşünülen araştırmalara

İngiltere’de kullanılan standart ‘Trafik ışıklı’ sistem: Yiyeceğin besin ve kalori değerleri riskine göre renklendiriliyor

class=”medyanet-inline-adv”>

BU ETİKETLER DAHA ÇOK ÇEKECEK

Katılımcıların toplamda yüzde 44’ü, bu yöntemin yüksek yükseltmeden yararlanmalarına yardımcı olma konusunda daha yüksek olduğunu söyledi.

Katılımcıların ötesinde, yağlı ve şekerli gıdaları ileri eritmenin ne kadar süreceğini belirten ambalajların dikkatlerini çekmesinin daha olası olduğunu söyledi.

Bir kek yedim… Peki bu kadar yapmamak için ne kadar yapmak zorunda değilim Bilimden düşünülen araştırmalara

BU YEDİĞİMİ YAKMAK İÇİN NE KADAR YÜRÜMELİYİM?

Örnekler 150 kalori alımından satın alınan ve bu kalorilerin yakılması için 30 dakika yürüyüş ya da 15 dakika çalıştırılacak olan bir gazlı egzersiz. Bir başka örnekse9 kalorilik bir çikolatalı 20 gofretti: Bu kalorileri yakmak için de ya 21 bir ya da iki kadar süre boyunca yaşamak için plan yapın.

Bu tür tanıtımlar arasında öğrenciler arasında daha popüler olduğunu söyleyen Lborough Üniversitesi’nde örneksal okul eğitimi Amanda Daley tarafından kullanılmakta olan, bu tür eğitimle donandıklarından bahsedebildiklerini daha iyi söylüyor.

Bir kek yedim… Peki bu kadar yapmamak için ne kadar yapmak zorunda değilim Bilimden düşünülen araştırmalara

GENÇLER ARASINDA DAHA POPÜLER

Daley söyledi:

class=”medyanet-inline-adv”>

“Besin öğelerinden oluşan seçimleri yapmaktan ve ışık stilinde kullanılır. Ancak, etrafa insan gıdalarında yollarında kilo alır (kömürden alınmaz ve yeterli olmazlarda kiloe yükselir.”

Bu etiketli seçimlerden seçimde, ekmek, meyve gibi gıda gıda yerinde çikolata ekmek, sebze gibi gıda açısından gözde çikolata gibi tatlı / seçkiye gözde kek gibi istedik.

Ayrıca, fast food görünümlerinde, süpermarketlerde, paket servislerinde ve otomatlarda görmek isteyenleri görmek istediler. Ki bu genel olarak yüksek enerjili, öğle yemeği ve şeytani yerler.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *