Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen Fenerbahçe’nin açıklamaları sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu “Utanmıyorlar”

Fenerbahçe cephesinden ardı ardına gelen açıklamalar Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen de sosyal medya hesabından çok sert açıklamalarda bulundu.

Bilgihan Cenk Sürmen’in yapacağı “Türk futbolunu kurtarmak için herkesi göreve davet ediyorum” derken, maça yönelik “Utanmıyorlar” kullandı.

İŞTE CENK SÜRMEN’İN PAYLAŞIMLARI…

“Hakemlerin BEŞİKTAŞ’ımıza karşı ön yargılı yaklaşımları artık kabul edemiyor bir hal almıştır. Bunu çok iyi bilen rakip takım futbolcusu, taraftar ve hocaları futbolcularımızı tahrik edip ceza almalarını, haram yemeye alışmış kursaklarını doyurmaya çalışıyor.

Sahadaki hakemin görmeyi varsayarsak (YERSEN) VAR da bulunan hakem bu ağır tahriki nasıl görüyor? Bizler bunu merak ediyor ve artık YEMİYORUZ.

Şaibeler ile dolu geçmiş olanlar Ligi bitiriyoruz deyip imtiyaz peşine düşerken bir bakıyorsun kollanmaya başlıyor.

Hala sebebi bile açıklanamayan goller iptal oluyor!
Dün gece bir başkası, bariz golü iptal ediyor.

UTANMIYORLAR!!!

Türk futbolunun her maddesini göz göre göre yapılan bu kayırmayı görüyor, TFF’nin ve MHK bu konuda ne bir ses çıkıyor, ne de bir yaptırımı oluyor…

Tahammül etmek mümkün değil, bize şaibeli geçmişi hatırlatmak bu duruma tüm futbol hakkında destek vermeli. Bu kaos ve adaletsizlikten Türk futbolunu kurtarmak için birden fazla göreve davet ediyorum.

Bir sözüm de spor yazarları ve yorumcularına. Rosier’in pozisyonu için atılan dirseği görmeyen hakem ve onu çağırmayan VAR’a da bir iki çift laf edin yada “oramı çekme buramı çek” diyenlere sessiz eviz gibi şimdi de susun.

Her deplasmanda organize şekilde eziyet gören, muhafazaları da kalıp yıldırılmaya çalışılan, asla sevdasından ve Arma peşinden ölmeyecek büyük BEŞİKTAŞ taraftarı ,bu duruma artık sessiz kalmayacak, Gerektiği yerde gereken tepkiye verecek ve adını dağlara yazacaktır. ARTIK YETER!!”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sergen Yalçın'dan heyecanlandıran paylaşım!  Geri mi gidiyorsun?Sergen Yalçın’dan heyecanlandıran paylaşım! Geri mi gidiyorsun?
Ziraat Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belli oldu!Ziraat Türkiye Kupası’nda eşleşmeler belli oldu!
Araplar çıldırdı!  F.Bahçe'nin yıldızına resmi teklif... Ronaldo'ya rakip oluyorAraplar çıldırdı! F.Bahçe’nin yıldızına resmi teklif… Ronaldo’ya rakip oluyor

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *