Başvuru için bekleme yok, TC kimlik ile 14.500 TL ödeme yapılması

Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 14500 TL ihtiyaç kredisi kullanan kullanana uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirecek olan bankaları listesi yayınlandı. Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden sizde ihtiyaç kredisi hesabında bulunarak, nakit ihtiyacının olması durumunda hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz. Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, yapılan bu kampanyada kredi notu uygun olan normal işlem yapacağını açıkladı.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank Kredi işlemlerini yapmak istiyorsanız, banka politikalarına uygun olanlardan sonra, banka şubelerine gitmeden gitmeden Akbank Direkt uygulama üzerinden yapabilir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden sahip olduğunuz ihtiyaç kredisi işlemleri ile birlikte uygun faizlerden yararlanacak olana 5 dakikada sonuç verilmektedir. Akbank Direkt uygulaması dışında, SMS ile ve müşteri hizmetleri olan 444 25 25 numaralar cep telefonu numarası üzerinden de başvurabilirsiniz.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank, ihtiyaç kredisi sonuçlarında bulunacak olan, kredi başvurularını banka kredi şartlarına uygun olup, kredi puanının yüksek olması durumunda, şubeler üzerinden okuyabilir. Kredim TC kimlik doğum tarihini görmek cep hesabı üzerinden mesaj ile kredi varlığında olmak istiyorsanız bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz gerekiyor.

Cep çıkışı üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi hesabında bulunacak olandan alınacak, nakit ihtiyacı olması durumunda banka hesapları üzerinden kredi ödemelerini internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabilmeleri.

YAPI KREDİ BAŞVURU KREDİ BAŞVURUSU

Yapı Kredi Bankası üzerinden de öğrenim görmek isteyenlerin kimlik bilgileri üzerinden alabilecekleri 14500 TL kredi ödemeleri hemen veriliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka size, SMS ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanan kullanıcı bankası müşterisi olması durumunda internet bankacılığı uygulaması olan Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden veya SMS ilede kredi hizmetinden faydalanmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *