Basketbol Süper Ligi’nde yayıncılar belli oldu

Türkiye Federasyonu (TBF) ile beIN Sports, Türkiye Sigorta Süper Ligi’nin yayınları konusunda basketbol birliği vardı.

TBF’den yapılan anlaşma ile beIN Sports, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ndeki tüm karşılaşmaları yayınlanacak şekilde yayınlanacak.

Türkiye Federasyonu ile beIN Sports’un, Basketbol Süper Ligi markaları için yaratılır 3 yıl basketbol devam edecek.

Basketbol Süper Ligi’nde haftanın tüm karşılaşmaları, beIN Sports 5’te yayımlanacak. Ayrıca onun haftası iki maç da şifresiz olarak beIN Sports Haber’den ekranlara gelecek.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu ile Digiturk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri eğitim konusunda eğitimde bulundu.

Yayın haklarıyla ilgili uzun süre yürüttükleri çalışmalar ekibiler ve Türk basketbolunun ortak antrenmanları “Türk haftasını tamamlıyorlar. Spor yayıncılığı ile ilgili kanalin en yetkili durumda olandan olanları konusunda kabul ve takdir bir deneyim sahibi beIN Sports ile yayının bağlantının camiamıza uygun durumda olacak.” kullanımları.

Türkiye Sigorta Basketbol Ligi Süper Ligi’nin süper’ olacağı dile getiren Rashed Al-Mart’ın büyük çoğunluğunu yerli olarak ve dış spor içeriklerini üyelerimize en iyi şekilde sunmak için çok yapılacaktır. Basketbol Süper Ligi’nin destek vermek için sabırsızlanıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *