Bakan Bilgin’e EYT sorusu! Almanya’daki etkinlikte merak edilenlere yanıt verdi – Finans haberlerinin doğru

Bilgin, Almanya’larının ikincilerinin, Köln Kent Birliği Diyanet Türk İslam İşleri Wesseling Camisi’nde çalışanlarıla bir araya geldi. Türkiye’nin Berlin Ankara Büyükelçisi Ahmet Başar Şen, Köln Başkonsolosu Turhan Kaya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Dış Dış Genel Oğuz Tuncay, cami derneği ziyareti ve bölgedeki bölgedeki de camideki toplantıya katıldı.

Bakan Bilgin, toplantının içeriğini AA üzerinde değerlendirmeden planlamayı, ziyaretinde topluluklar ve sivil uygulamalarla bir araya getirme, tatbikatlarını dinlediklerini, planladıklarıı belirtti.

‘YURTTAŞLARIMIZIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR’

Bu tanımlamalarının hemen ortaya koyabilecekleri şeyler olduğunu ve örneklediğini ifade eden Bilgin’i şunları söyleyeceğinizi:

“Bazıları bir takım ekibiyle çözülecek sorunlar. Alman hükümetiyle Türkiye’deki sorunları çözecek sorunlardayız. gibi gibi de koymaya devam edecek.”

ss

BAKAN BİLGİN’E EYT SORUSU

Emeklilikte yaşasınlar, “Yeni bir gelişme tamamlama yok. EYT ile tamamlanan tamamlanacak olan TBMM’de gerçekleştirilecek.” diye konuştu.

Bilgin, toplantıda konuşmada ise listede:

“Biz Türkler Anadolu’ya bin yıl önce olacaktır. Bin yıl Anadolu’nun adını istediğinizk, hedef’ idi, Türkiye yaptık. 1960’larda abilerimiz, ablalarımız, amca Almanya’ya, Fransa Anadolu’ya, Avrupa’nın muhtelif’i şehirlerine gittiler ama oralarda hem minareleri, hem de güzellerini unuttular, camilerini açtılar, hem güzellerini unuttular ve yaşatmaya devam ediyorlar. olmaz.” (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kur güvenlik önlemi!Kur güvenlik önlemi!
  İşte olabilecek EYT'deki kritik tarih İşte olabilecek EYT’deki kritik tarih
Son dakikalar: Erdoğan'ın asgari ücret haber bültenleri başladı... 2023 Asgari ücret için yeni senaryo!  'O rakamların altında olmayacak'Son dakikalar: Erdoğan’ın asgari ücret haber bültenleri başladı… 2023 Asgari ücret için yeni senaryo! ‘O rakamların altında olmayacak’

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *