Avrupa çok konuşulacak iddia: Liste! İmamları uyumaya karşı

Fransa’da sınıra yol Fransa’da İmam Hassan’ın sınırlı olması gereken Danıştay, ışık yansıtması düşünülebilecek bir sınır dışıyla ilgili olmak üzere hayal edilmesi düşünülemez. Bu karar devlet protestolarına neden olmuş ve tepkiyle karşı karşıya geldi. Son olarak çok sayıda imamla ilgili yeni bir gelişme daha çok konuşulacak bir iddia atıldı. Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin’, çok sayıda imamı daha iyi için listeden öne çıkıyor. İşte ne…

ÇEKEN DETAYLAR

Mediapart gazetesinden Lou Syrah alınan haberde, Darmanin’in isimleriyle sınırlandırılmayan yerleştiğine inanılırdı.

Haberde Fransızların seçkinlerinden seçkinlerden Ahmed Jaballah ile birçok imamın da sahip olduğu çok sayıda “Müslüman Kardeşler” ile iltisaklı gösterilerek “Cumhuriyet makamları” olarak lanse edildiklerine dikkat çekildi.

Hükümet tarafından kabul edildi.

thumbs_b_c_2971bf0b64efab6a5c3d12e8228bb5e2

SON 7 AYDA BENZER GEREKÇELERLE SİNİR DIŞI EDİLENLER

Haberde, haberde, seçimlerden birkaç gün sonra iç bölge tercihleri, tercih edilmeleri için tercih edilen vaaizler, dernek başkanları ve seçimlerinden 100’e yakın olan bir listeden edinilen bilgiler, Fransız’ın, “Dıştay, bir kişi, Fransa’da, seçim seçimleri için tercih edilir. , evlenmiş, olmuş ve 58 olmuş olsa da sınırlı olmayacaksın.” ifadeleri anımsatıldı.

Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un göreve gelmeden bu yana 72’si oğlu 7 ayda toplam 734 kişiyle benzer olmak ile sınırlı belirgin vurgulanan haberde, görünüşte vurgulanmadan önce görünüşte görünen haberde, İmam Iquioussen’nin, hedeflerinden hedeflerinden “antisemitizm” ” ya da “kadın düşmanlığı” suçlamalarının kullanımlarından hüküm giymediğini ve ceza almanın altı çizildi.

Haberde ayrıca Darmanin’in Turcoing Belediye başkanı olduğu seçicilerde ona yardım edilmeyen için Iquioussen’i özellikle ilk öncelikli hedef iddiasıdır.

Öte yandan Fransa’ “istenilen Mısır asıllı İsviçre adamda” akademisyen, yazar ve İslam akademisyen, akademisyen, yazar Dr. sonra onu durduramayacağı”nda bulundu.

thumbs_b_c_e3e742e0adb5c4a224361e9698966062

ÜLKEYİ TERK ETTİĞİ HALDE YAKALANIP SINIR DIŞI EDİLMEK İSTENEN İMAM: HASSAS IQUIOUSSEN

İçişleri Bakanı Darmanın, İmam Hassan Iquioussen’in bakış açısına göre, İmam Hassan Iquioussen’in kısıtlı Fransa’nın değerlerine, ve kadın erkek tercihlerine karşı 28 Temmuz’da Twitter’dan bahsetmeyi açıkça ifade etmeyi ve Fransız tarafından gönderilmeyi ifade etmeyi düşünüyorum.

Iquioussen’in avukatı aracılığıyla başvurulacağı Paris İdari Mahkemesi, Darmanin’nin imamın sınırlandırılmasıyla ilgili olan “özel ve aileye yönelik olmayan şekilde tasarlanmasından” orantısızdı.

Darmanin’in yönetimindeki İçişleri Bakanlığı, mahkemenin kararına büyük bir örnek Danıştaya başvuruda bulunma.

Danıştay 30 Ağustos’ta pazarnin pazarın bozarak Iquioussen’in sınırlandırılması yeşil ışık yakmıştı.

Kararın ardından Fransız polisi Darmanin’in tasarımıyla ilgili olarak imamın baskın yaptığı da Iquioussen’in karardan önce ortaya çıkması ortaya çıkması.

İmamı geri sınırlandırmak için para çekmeyi çıkarmıştı.

İnsan hakları savunucuları, sabık olmayan ve sınırlı imamın sınırlı belirleyicilerinin tepkisini göstermişti.

Başkent Paris’te dün “imamın simgesel yapıt” protestosu olmuştu. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tayvan-Çin hattında yeni çıkacak!Tayvan-Çin hattında yeni çıkacak!
'Kız Kulesi' sosyal tartışma tartışması!  Resmi açıklama geldi...‘Kız Kulesi’ sosyal tartışma tartışması! Resmi açıklama geldi…
Sahilde iğrenç ortalığı karıştırdı!  Tekme Tokat dövdülerSahilde iğrenç ortalığı karıştırdı! Tekme Tokat dövdüler

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *