Asıl Hareketini Yapma Henüzdı › CoinTürk

Yakından takip edilen kripto para analisti Credible,popüler bir merkeziyetsiz finans (DeFi) altcoin’inin yukarı yönü büyük bir patlama hareketi yapmaya hazır kullanıcılarıne yönlendiriyor.
Okuma Süresi: 2 Dakikalar

Yakından takip edilen kripto para analisti Credible, merkeziyetsiz finans (DeFi) altcoin’i Eğri‘ün (CRV) yukarı yönlendirme büyük bir patlama hareketi yapmaya hazır kullanımlara yönelik.

“CRV’deki Yükseliş Devam Edecek”

Credible adlı popüler kripto para analisti, 335 binden fazla Twitter takipçisine merkeziyetsiz kripto para borsası Curve Finance’in yönetişim token’ının şu anda altcoin’in yüzde bin 92’ye varan kazançlar elde performansını sağlayabilecek üçüncü dalganın ortasında olduğunu söyledi:

CRV, 1 dolar seviyesi güzel bir şekilde kırıp geçti. Yolumuza devam ediyoruz.

Credible, piyasa yaşamının dalgaları halinde tezahür etmesi olan psikolojisini takip ederek hedef fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisini kullanıyor. Bu teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık beş dalgalı bir yükseliş trendinden geçer ve üçüncü dalga en güçlü yükselişin fitilinin ateşlendiği yerde..

Credible’ın grafiğine göre, üçüncü dalga rallisinin CRV’yi 13 dolara kadar yükseltebileceği görülüyor. Ayrıca, CRV’nin bir varlığının momentumunu izleyen Göreceli Güç Göstergesi‘nin (RSI) haftalık grafikte hiçbir zaman aşırı satın alınmadığını ve kripto paranın “en büyük hareketlerinin henüz gelmediğini” öne sürdüğünü söyledi.

Kripto veri platformu CoinMarketCap’in kurallarına göre CRV, bu yazının hazırlandığı sırada son 24 saat yüzde 8,87 düşüşle tam 1 dolardan fiyatlanıyor.

Analistin Bitcoin Analizi

CRV’nin ardından en büyük kripto para Bitcoin‘e (BTC) de bakan Credible, bu yılki güçlü performansa rağmen BTC’nin yukarı yönlü büyümesi için hala daha fazla alana sahip bildiğini bilmek:

Bu henüz rallimizin sonu gibi gitmek. Yerel fiyat hareketleri, 25 bin yükselmeye doğru yükselmeye devam etmeden önce konsolidasyon gibi görünüyor.

BTC, bu yazının hazırlandığı sırada 24 saat kaydettiği yüzde 1,84’lük düşüşle 22 bin 650 dolardan işlem görüyor. Piyasaya göre en büyük kripto paranın son 30 günde yüzde 34 gibi oldukça etkileyici oranda yükseldiğini de ekleyelim.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *