Armağan Çağlayan’ın çocukluk kanserine yakalandığını açıkladı

Ünlü televizyoncu ve sunucu Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından kansere yakalandığını açıkladı. Akciğerin kitlenin tespit edildiğini söyleyen Çağlayan, “Önümüzde haftada hastaneye götürdüm” dedi.

21 Kasım 2022 Pazartesi, 17:33

Armağan Çağlayan'ın çocukluk kanserine yakalandığını açıkladı

Abone Ol

Google Haberleri

Televizyon yapımcıları Armağan Çağlayan sosyal medya hesabından, kansere yakalandığını açıkladı. Yaşadığımız süreçten bahseden Çağlayan, gösterilerine ve programlarına ara verdiğini duyurdu.

Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyen Çağlayan, “Ön haftamızda hastaneye yatışım, zorunlu bir ara ameliyat” dedi.

“ÇALIŞMAK EN ÖNEMLİ MOTİVASYON KAYNAĞI”

Çağlayan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

  • “Herkese merhaba, bugün kendine kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında taramasında bir kitle tespit ve yapılan tetkikler sonucu bugün kitlenin yüksek bölgesindeki kanserli olduğu ortaya çıktı. Bulunduğumuz ‘Boyut Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara vermek, devam eden gününki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz.
  • Çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu kesinlikle o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına giderim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden dileğiyle inşallah… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacak. Herkese tek tek cevap veremeyeceğim için anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *