Armağan Çağlayan bebeği Instagram’dan duyurdu: Haftaya doğum başlıyor

Yapımcı ve programcı Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ölüm cezasına çarptırıldığını ve gelecek hafta hastaneye kaldırılacağını duyurdu.

Armağan Çağlayan Youtube kanalında ses getiren röportajlar yapıyor

YouTube kanalında yaptığı programlarla son dönem sahiplerinden uzakta söz ettiren 56 yaşındaki Çağlayan, Instagram hesabı üzerinden yaşadığı sağlık sahipliği yedisiyle paylaştı.

Akciğerinde kitle tespit edildiği ve bunun ‘yüksek dokulu kanserli’ Çağlayan, önümüzdeki haftadan itibaren tedavi altına alınacağını söyledi.

25 Kasım’daki ‘Boyut Anlatacaklarım Var Gösterisi’nin ardından bir süre zorunlu bir ara kalması ama bunun fazla uzun sürmeyeceğini yazan Çağlayan’ın öyküsü şöyle:

“Herkese merhaba, bugün seninle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında taramamda bir kitle tespit ve yapılan tetkikler sonucu bugün kitlenin yüksek çatlaklı kanserli olduğu ortaya çıktı. Gelecek hafta sonundan itibaren hastaneye kaldırıyorum. Beşinci sahnede bulunduğumuz ‘Boyut Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara vermek, devam eden doğum günüki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu kesinlikle o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına giderim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden inşallah.”

Öte yandan Çağlayan, dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için sık sık durumu hakkında bilgilendirmelerde bulunacağını da belirtti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *