Apple’da Tony Blevins depremi! “Büyük göğüslü kadınları seviyorum” deyice işinden

Apple’da yine de bu kezleri esiyor olay çok daha farklı. Bloomberg’deki konuyla ilgili olarak, üretimden mamul bir iş sanayisinde Tony Blevins bir TikTok videosunda mesleğinden yorumlanırken Apple’daki bir iş sanayiinde. İşte ne…

“BÜYÜK GÖĞÜSLÜ KADINLARI SEVİYORUM” DEYİNCE OLANLAR OLDU!

Edinilen bilgiye göre Apple’ın üst yöneticisi olan Blevins, arabalarla satın alınabilecekleri işler öğrenen ve bunuTo bir dizi listeden uygulanmış Daniel Mac’in bir videosunda yer aldı. Mac, Blevins’i pahalı bir araçla gördü ve onun işini öğrenmek sordu. Ancak gelen yanıtlar müstehcen ve kabaydı Çünkü Blevins söz konusu yanıtında, “Büyük göğüslü kadınları okşuyorum” dedi ve “büyük göğüslü kadınları nasıl sevdiği” konusunda bir şaka yaptığıyla ilgili.

Tony Blevin’in kendisi için gerekli olduğunu söyledi. Bir Apple ise Blevins’in şirketlerden ayrılacağını doğruladı.

DOSYA FOTOĞRAFI: Apple Inc. logosu New York'ta 5. Cadde'deki Apple mağazasının girişinde asılı olarak görülüyor

PAZARLIK YAPIŞ ŞEKLİYLE TANIMIŞTI

Apple’ın iPhone 14’e eklendiği uydu özelliği için Globalstar ile anlaşmalayan ekibin bir parçası olan Tony Blevins, azaltılmış önlemler için aşındırıcı bir şekilde tasarlanmamıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye'ye gelmekten!Türkiye’ye gelmekten!
Çiftçiler' fiyat düşük' yola çıkmak için eylem yaptı!  Çok sayıda ekip sevk edildi: "Yüzde 300 arttı"Çiftçiler’ fiyat düşük’ yola çıkmak için eylem yaptı! Çok sayıda ekip sevk edildi: “Yüzde 300 arttı”
'Adaylık Protokolü' iddiası afiş cephesinden‘Adaylık Protokolü’ iddiası afiş cephesinden

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *