Antarktika’da, muayenehanedeki muayenedeki cinsel ilişkide

Avustralya Antarktika Üniversitesi’nden Doçent görevlendirilen Tazmanya Üniversitesi’nden Doçent’daki nedeniyle gözden kaçırılmakta olan bölümdeki cinselliği ve ayrımcılığı ortaya koydu.

Doçent Nash, Avustralya’da idare altında olan bu istasyonlarda çalışan 22 kadınla röportaj yaptı, 12 ay boyunca istasyon çalışanlarıyla katıldı. Elde edilen bu yıl başında AAD’ye rapor Nash, genel Merkez’de ‘her gün’ oyunçilik örneğini vurgulayarak vurgulayarak ofislerin seslerini ve anlatımın yer ifadeli içerikli şakalarınlarında.

Antarktika'da, muayenehanedeki muayenedeki cinsel ilişkide

Nash ile ilgili olaylar hakkında şu şekilde tanımladılar: “görüşüyle ​​ilgili kişiler veya jestler, cinsel tercihler, tercihler veya jestler, cinsel tercihler, tercihler veya jestler ile ilgili kişiler hakkında bilgilendirilir. maruz kaldıklarını gözlemledi.”

Avustralya Çevre ve Su Bakanı Tanya Plibersek Nash’in incelemesini kısa bir süre önce tahmin ettiğini, insanların hikayelerini okudukça kısa olduğunu ve hayal kurduğunu belirtti. Bakan Plibersek “Kesinlikle açık konuş, herhangi bir piyasada cinsel tacize veya uygunsuz bir yer yoktur. Antarktika bölümü bir istisna değildir. Bölümün iş çok önemli: ulusal çıkarlarımız, bilim ve çevre için, bu gezegenin geleceği için.

Bakanlığınızı ayrı ayrı bir açıklamayla projelendirme projelerini belirttiler. Soruşturmayı yürütecek kişi özgeçmişini de yayınlayan’a kadar bakanlık hakkında soruşturmayı açıklayacaklarını vurguladı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Dünya

Avustralya Araştırma Dünya Haberleri

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *