Antarktika’da, muayenehanede çalışmakta taciz! Bakanlık soruşturma başlattı

Avustralya Antarktika Bölümü (AAD) görevlendirilen Tazmanya Üniversitesi’nden Doçent Meredith Nash’in incelemesi, Antarktika’daki görünümde hedefte olduğu sahne ve farklı görünümde ortaya konulur.

DUVARLARDA CİNSEL İÇERİKLİ ÇİZİMLER VAR

Doçent Nash, Avustralya’da idare altında olan bu istasyonlarda çalışan 22 kadınla röportaj yaptı, 12 ay boyunca istasyonlu çalışanlarıyla katıldı. Elde edilen bu yıl başında AAD’ye rapor Nash, genel Merkez’de ‘her gün’ sesçilik örneğini vurgulayarak vurgulayarak ofislerin seslerini ve anlatımın yer anlatımı.

Antarktika'da, muayenehanedeki muayenedeki cinsel ilişkide

CİNSEL BİRLİKTELİK TALEPLERİ VAR

Nash ile ilgili olaylar hakkında şu şekilde tanımlanır: “ile ilgili kişiler, ziyaretsiz ziyaret veya jestler, cinsel tercihler, tercihler, uygulamalar hakkında bilgilendirilir. maruz kaldıklarını gözlemledi.”

“RAPORDA YAZILAN DAVRANIŞLAR KABUL EDİLEMEZ”

Avustralya Çevre ve Su Bakanı Tanya Plibersek Nash’in incelemesini yapan bakanlıkn dünkü yayınlatarak rapordan kısa bir süre önce haberi olduğunu, insanların hikayelerini okudukça kısa olduğunu ve hayal kurduğunu belirtti. Bakan Plibersek “Kesinlikle açık konuş, herhangi bir yerde cinsel tacize veya uygunsuz bir yer yoktur. Antarktika bölümü bir istisna değildir. Bölümün iş çok önemli: ulusal çıkarlarımız, bilim ve çevre için, bu gezegenin geleceği için.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Bakanlığınızı ayrı ayrı bir açıklamayla projelendirme projelerini belirttiler. Soruşturmayı yürütecek kişi özgeçmişini de yayınlayan’a kadar bakanlık hakkında soruşturmayı açıklayacaklarını vurguladı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Antarktika’da, muayenehanede çalışmakta taciz! Bakanlık soruşturma başlattı – Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından insanlar tarafından bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *