Aniden yerinden fırlattı… Nergiz stüdyoda terlikle kovaladı! TikTok canlı yayınları şoke etti “Takipçi sayısı arttıysa…” Erdi Esra Erol’u da çıldırttı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da televizyonda Erdi, Gamze ve Nergiz arasında yaşananlar izleyenlerin gözlerinin fal taşı gibi açılışına neden oldu. Daha önce de Esra Erol’un evinden gelen ve Ayfer’le evli olan Erdi’nin ilişkisi olan Gamze’yle stüdyoda bulunduğu anlarda yaşananların ortalığın karışmasına yol açtı. Programda TikTok yayınları da ekranlara gelirken hem Gamze’nin annesi hem de Esra Erol, görülmeyene tepki gösterdi. Ancak Gamze’nin annesinin tepkisi daha ağır oldu ve Nergiz Hanım’ın terliğini yanına aldı Gamze’yi kovaladı. İşte detaylar…

e1

TİKTOK YAYINLARI EKRANLARA GELDİ

Ayfer’le evli olan Erdi, akraba olan Gamze’yle stüdyodaydı. Esra Erol yayında, Erdi’nin TikTok’taki yayınlarını izletti ve Gamze’ye “Bir erkek bir kadının böyle davranabilir mi?” diye sordu. Erdi’nin yayınlarındaki Gamze’ye yönelik üslubu dikkat çekerken “Aklını alırım senin, boş yapma” sözleri Erol’un tepkisini çekti. Gamze ise bunların kendi aralarındaki tartışmalar olduğunu ve Erdi’nin kötü niyetli olmadığını söyledi. Görüntülerde Erdi’nin Gamze’ye doğru çakmak fırlattığı da görüldü. O anları izleyen Erol, gözlerine inanamadı.

e2

ERDİ’YE ÇİKOLATA YEDİRMİŞ

Gamze, ekranlara getirilen sosyal medyadaki canlı yayınlarını savunurken bakışın devamında Erdi’ye çikolata yedirdiğini de söyledi. O görüntüler de geldiğinde, yaşananlara kimse anlam veremedi. Bu esnada Gamze’nin annesi Nergiz’in de bulunduğu stüdyoya gelen Gamze ve Erdi, bir kez daha stüdyonun karışmasına yol açtı.

e5

TERLİĞİNİ ÇIKARIP KOVALADI

Nergiz, değerlendirmeleri bir kez daha çıldırdı. Nergiz’in tavırlarına gülerek karşılık veren Gamze ve Erdi, Nergiz’den hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı. Nergiz “Benim böyle bir evladım yok” deyince Gamze’nin “Haydi güle güle” demesi üzerine Nergiz, terliğini oynamaya Gamze’yi kovalamaya başladı.

e3

Gamze, terliği gördüğü anda bulunduğu yerden kaçarken Nergiz’e ise özel güvenlik müdahalesi yaptı.

e7

Esra Erol ise Gamze’ye gerçekleri anlamadığı için tepki vermeliydi. Erol, Erdi’ye TikTok’ta Gamze’yi aşağılamasının üzerine yazdı. Erdi de fotoğraf savunurken karı kocanın yanından da geçtiğini söyledi.

e8

“SİZ KARI KOCA DEĞİLSİNİZ”

Esra Erol ise buna, “Siz karınız kocanız yok” diyerek tepki gösterdi. Erdi, Allah’ın katı kar koca sorumluluğunu savunurken hem Erol, hem de stüdyodakiler buna karşı çıktı ve dini böyle karşılamalarını öğütlemelerini söyledi.

e9

“ŞİMDİ BEN TERLİĞİMİ ÇIKARTIP FIRLATICAM”

Erdi’nin itirazları üzerine sinirlenen Erol “Şimdi ben terliğimi çıkartıp fırlatıcam” diye çıkıştı. Erdi, yayınlardakileri savunurken Erol ise hem Erdi’yi hem de Gamze’yi içinde bulundukları yanlıştan dönmeleri için ikna etmeye çalıştı.

e10

Erdi’nin canlı yayınlarda Gamze’nin annesinin taklidini yaptığı da ortaya çıktı. Yayınlardaki konuşmaları ve Gamze’ye bakışları tepki çeken Erdi’nin TikTok’ta takip ediliyor olması stüdyodakiler tarafından gözetimle karşılandı.

e11

“BUGÜN DE TAKİPÇİ SAYISI ARTTIYSA…”

Erol ise “Bu çirkinliği takip edip like’layanların hepsi bence onların yanlışlarının arkasındadır, dün bunu söyledi. Bugün de takipçi sayısıysa ne yazık ki arttı.” dedi.

e12

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  Ege Denizi'nde deprem! Ege Denizi’nde deprem!
  1 haftada şaşırtan değişim!  Aradaki fark... 1 haftada şaşırtan değişim! Aradaki fark…
Siyaset kulislerini sallayan tutarlılık!  Tek bir şart koşusu duyurduSiyaset kulislerini sallayan tutarlılık! Tek bir şart koşusu duyurdu

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *