Amazon Prime Gaming’ten 847 TL’lik 7 Oyun Bedava! Ekim Ayı Oyunları Açıklandı

Oyun tutkunları için harika oyunlar sunuyor Prime Gaming her ay kullanıcılarına bedava oyun sunar. Ayrıntılara sahip olan bu ayrıcalıklar tam manasıyla yüzleri güldürecek cinsten! Ekim ayı için 847 TL değerindedirki 7 ücretsiz oyuna ek farklı tasarımlarda oyun içi de olarak, satış ve alışverişler de veren Prime Gaming dışında Twitch’te bedavadan gözde olmaktan çok çok yarar sağlıyor. Amazon Prime Oyun çocuklarına hem AAA, yarışmadan oluşanlardan 7 hediye sunacak.

Ekim ayındaki yatakav olacak oyunlardan ilki Bethesda’nın ellerinden gelen ve Steam değeri 349 TL olan Fallout 76.

Oyuncuları dünyaya veremekte ile kirlenmiş, post apiptik bir dünyaya davet edilecek olan süreçten geçirilmek üzeredir. Ancak bugün aynı evreni, hayatta kalma mekanikleri ve açık dünyada bugün çok oyunculu bir deneyimle ona bir göndermeyi hak ediyor.

Bir başka oyun ise 345 TL değerinde olan bir strateji klasiği olan Total War: WARHAMMER 2.

Strateji oyunu en sevilen serilerinden olan Total War efsanesinin bu halkasında fantastik diyarlara doğru bir şekilde gösteriliyoruz. Tur içinde bir oynanışa sahip olan henüz bu oyun serisi ile tanışmamış gibi deneyimlemesi gerekenlerden.

67 TL değerindeki Middle-Earth: Shadow of War da dinlemenin en gözde oyunları arasında.

Bizleri JRR Tolkien’in fiyatına yönelik bir konu tam göbeğian oyun çıkışından dolayı nemesis sistemi ile övgü almıştır. Keyifli dövüş mekaniklerinin yanı sıra tamamlama ile de beğeni toplayan yapımcıları bekliyor.

Ekim uygulamaları Amazon Prime programlarını aşağıdaki şekilde uygulayın:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *